Çiçek Siparişi

Çiçek Siparişi

Çiçek Siparişi

Çiçek siparişi için sizleri Sürprizler Diyarına bekliyoruz... Sürprizler Diyarı'nda çiçek siparişi çok daha eğlenceli, çok daha sürpriz dolu, çok daha anlamlı... Seni Seviyorum demek, özür dilemek, doğum günü kutlamak, yıldönümü kutlamak veya hiç bir sebep olmaksızın gerçek gül yapraklarına yazılan mesajlar ile sevdiklerinize ulaşın :)


 

Uçan Balonlar

Baskılı Gül

250 TL

Açıklama : Belirttiğiniz adrese sürpriz kutunun götürülmesi, sürpriz kutu içinden kalp şeklinde üzerinde seni seviyorum yazan 10 adet uçan balon çıkması ve sürpriz kutunun kapağında(yaprağında özel mesaj içeren) baskılı gülün özel kutusunda ulaştırılması.

 

Uçan Balonlar

Baskılı Gül

Kalp Kutu

Kolye

450 TL

Açıklama :Belirttiğiniz adrese sürpriz kutunun götürülmesi, sürpriz kutu içinden kalp şeklinde üzerinde seni seviyorum yazan 10 adet uçan balon çıkması ve sürpriz kutunun kapağında(yaprağında özel mesaj içeren) baskılı gülün özel kutusunda çıkması ve balonlar uçtuktan sonra kalp kutuların ortaya çıkması , her kalp kutu üzerinde size özel küçük mesajlar ile en içteki kutudan 925 ayar beğendiğiniz gümüş kolyenin sevdiğinize ulaştırılması.

Çiçek Siparişi Ver!

Mesajlı güller, konuşan çiçekler ve sürpriz paketlerle sevdiklerinizi şımartın

Sevdiklerinize söylemek istediğiniz mesajları en özel, en romantik bir şekilde nasıl iletirsiniz? Aklınıza ilk gelen yöntem bir buket çiçek vermek olur öyle değil mi? Çiçeğin üzerine ayrıca bir kart ekler, o karta da duygularınızı yazarsınız. Peki ya duygularınız ya da mesajlarınız gül yapraklarına yazılsa nasıl olurdu? Örneğin 11'li bir demette yer alan güllerin her birinde farklı dilde “seni seviyorum” yazsa... Sürprizler Diyarı işte bu hayalinizi de gerçekleştiriyor!

Konuşan çiçeklerle sevdiklerinizin yüzünde güller açsın!

Sevdiklerimize neden çiçek göndeririz? Bazen “seni seviyorum” demek için, bazen “geçmiş olsun” demek için, bazen yeni bir işi kutlamak için, bazen özür dilemek için, bazen yeni bir  bebeğin dünyaya gelişini çiçeklerle taçlandırmak için. Ya da anneler günü, babalar günü, sevgililer günü, doğum günü gibi özel zamanları daha da özel kılmak için sevdiklerimize çiçek göndeririz. Sürprizler Düyarı'ndan göndereceğiniz çiçekler, bütün bu vermek istediğiniz mesajları gül yapraklarında sevdiklerinize ulaştırıyor! Nasıl mı?

Gül yapraklarına özel baskı tekniği

İletmek istediğiniz mesajı özel bir baskı tekniği ile güllere basıyoruz. Narin gül yaprakları mesaj yazılırken kesinlikle zedelenmiyor. Bu sofistike hediye ile yüreğinizdeki en hassas duygular, hassas gül yapraklarında yansımasını buluyor.

Sadece hediye etmek için değil, özel günlerin anısına da baskılı güller

Bu kişiselleştirilmiş özel baskılı gülleri sadece sevdiklerinize hediye etmek için değil, çok daha farklı amaçlarla da kullanabilirsiniz. Örneğin düğününüzde konuklarınıza dağıtmak için, evlilik yıldönümünüzde, veya sizin için özel bir tarihi daha da özel kılmak için baskılı güller seçebilirsiniz. Sadece hayal gücünüzü özgür bırakın ve  mesajlı güllerle hayatınızın anlamlı anlarını daha da anlamlı kılın!

Sürpriz sadece mesajlı güllerde değil, mesajlı güllerin gönderilişi de özel!

Sürprizler Diyarı mesajlı güllerinizi sevdiklerinize iletmenin de en özel, en romantik halini sunuyor. Belirttiğiniz adresin kapısını çalıyoruz. Sevdiğiniz kişiye “Bir paketiniz var!” diyoruz. Sevdiğiniz kişi kutunun kapağını açınca içinden “seni seviyorum”,  “ doğum günün kutlu olsun” ya da “beni affet” gibi sizin seçtiğiniz mesajlar basılı balonlar çıkıyor. Balonlar havaya yükselirken, üzerinde sizin istediğiniz mesajlar yazan bir buket gülü sevdiğinize teslim ediyoruz.

Sürprizler Diyarı'ndan sadece çiçek değil, dilerseniz özel bir hediye de gönderebilirsiniz

Eğer sevdiklerinizi şımartmakta sınır tanımayanlardansanız, biz size uyarız! “Sadece konuşan çiçek yetmez, güzel bir kolye ya da küpe de göndermek istiyorum” diyenleri de düşündük. İster web sitemizdeki en romantik takılardan seçin, isterseniz kendi aldığınız takıyı bize ulaştırarak pakete ilave etmemizi isteyin. Tercih sizin. Biz bu hediyenizi iç içe geçen kırmızı kalpli kutulara yerleştirir, her kutunun üzerine sizin istediğiniz romantik cümleleri  ekleyebiliriz.

Sevdiklerinizi konuşan güller ve sürpriz hediyelerle şımartmak için daha detaylı bilgi almak istiyorsanız, iletişim adreslerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Çiçek Siparişi Ver!

Çiçek Siparişi hakkında detaylı bilgi almak için hemen 0 530 285 48 25 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz. Veya aşağıdaki formu doldurup bize mesaj bırakabilirsiniz:

Fotoğraf Galerisi

Sürprizler Diyarı
Tıkla Ara Whatsapp Email Gönder
img