Dış Mekan Fotoğraf Çekimi

1090x360b
1090x360b

Dış Mekan Fotoğraf Çekimi

 

Dış mekan fotoğraf çekimlerinde isteğe göre bay ve bayan fotoğrafçı tercih edilebilir. Çekimlerimizde Canon 5 D Mark 4 makineler kullanılmaktadır.

Daha detaylı bilgi için 0 532 565 48 25 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

 

2 SAAT DIŞ MEKAN ÇEKİMİ EKONOMİK PAKET :

400-500 adet fotoğraf çekilir ve özel dvd içinde teslim edilir. 15 adet fotoğrafa yüz rötuşu yapılır. Düğün öncesinde birlikte belirleyeceğimiz bir mekanda yapılan 2 saatlik yaratıcı fotoğraf çekimidir. Gelinle Damatın tercihlerine göre şekillendirilebilir, istedikleri konseptte çekimler gerçekleştirilebilir. Düğün sonrasında veya öncesinde de dış çekim dediğimiz yaratıcı fotoğraf çekimi her zaman yapılabilir.

Paket Fiyatı : 400 TL

2 SAAT DIŞ MEKAN ÇEKİMİ GOLD PAKET :

Düğün öncesinde birlikte belirlenen bir mekanda yapılan 2 saatlik yaratıcı fotoğraf çekimidir. Gelinle Damadın tercihlerine göre şekillendirilebilir, istedikleri konseptte çekimler gerçekleştirilir. Belirli sayıda düzenlenen fotoğraflar albüm olarak teslim edilir.Bu pakette Drone ile havadan çekimi de yapılmaktadır.

Bu paket 30x20 cm ebatında albüm, 2 küçükboy 15x21 cm aile albümü ve 1 adet 20x30 cm boyutunda çerçeveli fotoğraf

Paket Fiyatı : 950 TL

2 SAAT DIŞ MEKAN ÇEKİMİ VİP PAKET :

Düğün öncesi veya sonrasında, önceden belirlenen mekanlarda yapılan 2 saatlik yaratıcı fotoğraf çekimleridir. Çekimler gelin ile damadın tercihlerine göre şekillenir, istedikleri konseptlere uygun olarak gerçekleştirilir. Bu pakette ek olarak Drone ile havadan çekim de yapılmaktadır.

400-500 adet fotoğraf çekimi yapılır, özel dvd ile teslim edilir. Bu paket 1 büyük boy 35x65 cm panoramik albüm, 2 adet 15x35 cm aile albümü ve 50x70 cm çerçeveli fotoğrafı kapsamaktadır.

Paket Fiyatı : 1450 TL

DÜĞÜN HİKAYESİ ÇEKİMİ VİP PAKET :

Düğün öncesi veya sonrasında, önceden belirlenen mekanlarda yapılan  yaratıcı fotoğraf ve kamera çekimleridir. Çekimler gelin ile damadın tercihlerine göre şekillenir, istedikleri konseptlere uygun olarak gerçekleştirilir. Bu pakette ek olarak Drone ile havadan çekim de yapılmaktadır. Düğün günü evden alınma ile başlar ve düğün başlayıncaya kadar olan ve güne yayılan foto ve kamera çekimleridir.

Sınırlı olmayan fotoğraf çekimi yapılır, özel dvd ile teslim edilir. Bu paket 1 büyük boy 35x65 cm panoramik albüm, 2 adet 15x35 cm aile albümü ve 50x70 cm çerçeveli fotoğraf, 2 adet baskılı kupayı kapsamaktadır. 

Paket Fiyatı : 2500 TL'dir.

DRONE İLE DIŞ ÇEKİM ( HAVADAN ÇEKİM ) :

Havadan 4K kalitesinde drone çekimlerini profesyonel olarak gerçekleştirmekteyiz. Her türlü havadan çekimi konusunda uzman pilotlarımız fotoğraf ve kamera ekibi ile birlikte profesyonel bir şekilde gerçekleştirmektedir. Drone çekimlerinde Dünyanın en iyilerinden olan Yuneec Typhoon H modeli kullanılmaktadır. Tek seferde 28 dakika çekim süresi ve 4K çekimleri ile dikkat çeken 6 pervaneli en son çıkan modeldir.

Havadan yapılan bu çekimlerin fotoshop, kurgu ve montaj hizmetleri de kendi bünyemizde profesyonel ekibimiz tarafından karşılanmaktadır.

Drone çekimleri fiyatları değişken olup ; havadan çekim hizmetlerimizle ilgili fiyat almak için 0 532 565 48 25 nolu telefondan daha detaylı bilgi alabilirsiniz.


Teklif Al

Dış Mekan Fotoğraf Çekimi hakkında detaylı bilgi almak için hemen numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz. Veya başvuru formunu doldurup bize mesaj bırakabilirsiniz:

Tıkla Ara Whatsapp Email Gönder
img