Dış Çekim

dugun-fotografciligi-3
dugun-fotografciligi-3

Dış Çekim

Dış fotoğraf çekimlerinde isteğe göre bay ve bayan fotoğrafçı tercih edilebilir. Çekimlerimizde Canon 5 D Mark 4 makineler kullanılmaktadır.

Daha detaylı bilgi için 0 530 285 48 25 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

2 SAAT DIŞ MEKAN ÇEKİMİ EKONOMİK PAKET :

Düğün öncesinde birlikte belirleyeceğimiz bir mekanda yapılan 2 saatlik yaratıcı fotoğraf çekimidir. Gelinle Damatın tercihlerine göre şekillendirilebilir, istedikleri konseptte çekimler gerçekleştirilebilir. Düğün sonrasında veya öncesinde de dış çekim dediğimiz yaratıcı fotoğraf çekimi her zaman yapılabilir.

400-500 adet fotoğraf çekilir ve özel dvd içinde teslim edilir. 15 adet fotoğrafa yüz rötuşu yapılır. 

Paket Fiyatı : 500 TL

2 SAAT DIŞ MEKAN ÇEKİMİ VİP PAKET :

Düğün öncesinde birlikte belirlenen bir mekanda yapılan 2 saatlik yaratıcı fotoğraf çekimidir. Gelinle Damadın tercihlerine göre şekillendirilebilir, istedikleri konseptte çekimler gerçekleştirilir.

Bu paket 1 büyük boy 30x60 cm panoramik albüm, 2 küçükboy 15x30 cm aile albümü ve 1 adet 50x75 cm boyutunda poster baskıyı kapsamaktadır.

Paket Fiyatı : 1000 TL

8 SAATLİK TÜM GÜN DIŞ MEKAN ÇEKİMİ :

Düğün öncesi veya sonrasında, önceden belirlenen mekanlarda yapılan 8 saatlik yaratıcı fotoğraf çekimleridir. Bu çekim için 2 veya 3 farklı mekan kullanılabilir. Çekimler gelin ile damadın tercihlerine göre şekillenir, istedikleri konseptlere uygun olarak gerçekleştirilir.

800-1000 adet fotoğraf çekimi yapılır, özel dvd ile teslim edilir. Bu paket 1 büyük boy 35x65 cm panoramik albüm, 2 adet 15x35 cm aile albümü ve 50x75 cm boyutunda poster baskıyı kapsamaktadır.

Paket Fiyatı : 1400 TL

DRONE İLE DIŞ ÇEKİM ( HAVADAN ÇEKİM ) :

       Havadan 4K kalitesinde drone çekimlerini profesyonel olarak gerçekleştirmekteyiz. Her türlü havadan çekimi konusunda uzman pilotlarımız fotoğraf ve kamera ekibi ile birlikte profesyonel bir şekilde gerçekleştirmektedir. Drone çekimlerinde Dünyanın en iyilerinden olan Yuneec Typhoon H modeli kullanılmaktadır. Tek seferde 28 dakika çekim süresi ve 4K çekimleri ile dikkat çeken 6 pervaneli en son çıkan modeldir.

      Havadan yapılan bu çekimlerin fotoshop, kurgu ve montaj hizmetleri de kendi bünyemizde profesyonel ekibimiz tarafından karşılanmaktadır.

      Drone çekimleri fiyatları değişken olup ; havadan çekim hizmetlerimizle ilgili fiyat almak için 0 532 565 48 25 nolu telefondan daha detaylı bilgi alabilirsiniz.


Teklif Al

Dış Çekim hakkında detaylı bilgi almak için hemen numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz. Veya başvuru formunu doldurup bize mesaj bırakabilirsiniz:

Tıkla Ara Whatsapp Email Gönder
img