Fotoğraf Galerisi

Hüdai & Kübra Romantik Teklif

İzmir'de Hüdai Bey , Kübra Hanım'a son derece romantik bir evlilik teklfinde bulundu. Romantik müzikler eşliğinde muhteşem bir akşam yemeği ve sonrasında gelen sürpriz evlilik teklifi organizasyonu. Çiftimize ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

Organizasyon Videoları

İzmir İnciraltı Sürpriz Teklif

Eftal Bey'in İzmir'de Başak Hanım için hazırladığı sürpriz evlilik teklifi. İnciraltı sahilde eğlenceli bir şekilde geçen tekliften dolayı çiftimize ömür boyu mutluluklar dileriz...

Organizasyon Videoları

İzmirde Romantik Günbatımı

Ümit Bey , İzmir'de günbatımına karşı romantik bir akşam yemeğinden sonra, Zeynep Hanım'a sürpriz evlilik teklifinde bulundu. Çiftimize ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

Organizasyon Videoları

İzmirde Romantik Günbatımı

İzmir Körfezi'nde batan Güneş'i izlemek hiç bu kadar romantik olmamıştı. İster doğum günü, ister evlilik teklifi, ister sevdiğinizle başbaşa romantik bir akşam yemeği... Tabi ki sürprizlerle dolu ve size özel... Sürprizler Diyarı 1 Şubattan itibaren İzmir'de

Organizasyon Videoları

İzmir İnciraltı'nda Evlilik Teklifi

İzmir İnciraltı sahilde , Buse Hanım için hazırlandık bu defa. İsmail Bey çok güzel bi seçim yapmıştı, İnciraltı'nda denizin içine doğru uzanan bir iskelede yapılmasını istemişti sürprizin. Sürpriz evlilik teklifi ile İsmail Bey Evet'i kaptı. Çiftimize ömür boyu mutluluklar diliyoruz. 

Organizasyon Videoları
Sürprizler Diyarı