Fotoğraf Galerisi

Sürprizler Diyarı; sizin fikirlerinizin, sizin düşüncelerinizin, sizin hayallerinizin ön planda olduğu, profesyonel bir yaklaşımla, hayalinizdeki evlenme teklifi organizasyonunu muhteşem bir şekilde gerçekleştirebileceğiniz tek adrestir. Yatta, Lazerle, Kız Kulesi'nde, Helikopterde, Kumsalda, Sinemada En Farklı Sürpriz Evlilik Teklifi Organizasyonları Ekonomik Fiyatlarla sunulmuştur. 

Aşağıda bulunan linkten gerçekleşen organizasyonlara ilişkin fotoğraf ve videolarınızı indirebilirsiniz.. 

Fotoğraflarınızı İndirmek İçin Tıklayınız

Alsancak'ta Sürpriz Evlilik Teklifi

İzmir Kordon'da yürüyüş yaparken hiç beklemediğiniz bir anda orkstramız sizi takibe alabilir, sürpriz evlilik teklifinin İzmir'de de adresi Sürprizler Diyarı. Çiftimize ömür boyu mutluluklar dileriz.

Organizasyon Videoları

Yunuslarla İzmir'de Evlilik Teklifi

Kuşadası'nın simgesi, dünyanın sayılı eğlence parklarından Adaland Yunus Gösteri Merkezinde , Burakcan ve İmge çiftimiz için hazırlıklar yapıldı. Yunusların getirdiği mesajla evlilik teklifine imza atan çiftimize ömrü boyu mutluluklar diliyoruz.

Organizasyon Videoları

İzmir Karşıyaka'da Orkestra İle Evlilik Teklifi

İzmir'in Karşıyaka'sı Gizem Hanım için yapılacak sürpriz için hazırlandı. Gökhan Bey'in seçtiği müzikler eşliğinde hareket eden orkestramız çiftimize unutulmayacak bir evlilik teklifi hazırladı. Çiftimize ömür boyu mutluluklar dileriz.

Organizasyon Videoları

İzmir'de Romantik Evlilik Teklifi

Muhteşem İzmir manzarası , günbatımı ve mumların yarattığı romantik ambiyansta güzel bir akşam yemeği sonrasında gelen sürpriz evlilik teklifi, Emine Hanım için büyük sürpriz oldu. Çiftimize ömür boyu mutluluklar diliyoruz. 

Organizasyon Videoları

Hüdai & Kübra Romantik Teklif

İzmir'de Hüdai Bey , Kübra Hanım'a son derece romantik bir evlilik teklfinde bulundu. Romantik müzikler eşliğinde muhteşem bir akşam yemeği ve sonrasında gelen sürpriz evlilik teklifi organizasyonu. Çiftimize ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

Organizasyon Videoları
Sürprizler Diyarı
Tıkla AraWhatsappEmail Gönder
img