Demo Image

İzmir Kumsalda Evlilik Teklifi

İzmir Kumsalda Evlilik Teklifi

Hayatınızın kadınını buldunuz, ona verdiğiniz değeri göstermek için işte size fırsat. İzmir'in eşsiz güzellikteki kumsallarında muhteşem bir evlilik teklifi organizasyonu.  Siz sıradan bir gün gibi İzmir'in eşsiz sahillerinde yürüyüş yaparken  biz tam planladığımız yer ve saatte İzmirde evlilik teklifi için sizi kumsalda bekliyor olacağız. 

Normal sıradan bir günde  hiç beklemediği bir anda sahilde sevdiğinin yanında olmanın huzuruyla yürürken birden karşısına çıkan renkli tüllerle süslenmiş meşaleler, kır çiçeği ile bezeli bir kırmızı halı ve çardağın altında sizin için hazırlanmış  şık objelerle donatılmış kusursuz bir masa... Masanızın hemen yanıbaşında  yakılmış bir kamp ateşi etrafınfa kırmızı puflar, mum torbalarıyla çevrelenmiş koca bir kalp ve isimlerinizin baş harfleri, etrafta kocaman harflerle yazılmıs olan SENİ SEVİYORUM ve İYİ Kİ VARSIN YAZILARI... Bu duruma kim hayır diyebilir ki? Bu muhteşem ortamın büyüsüyle yemeklerinizi yediniz. Ateşin başında anın tadını çıkartırken bizde boş durmayıp sizin sözlerinizle notlandırılmış 3 adet içiçe geçmiş kalp kutu ve balonlarla dolu surpriz kutunuzu getiriyoruz. 
Sıra artık hayatınızın en önemli sorusunu sormaya geldi...BENIMLE EVLENIR MISIN? Siz yüzüğü çıkartıp hazınımefendiye uzatırken Tam o anda volkanlar ve havai fişekler bu sevincinize ortak oluyor. Dalga sesleri yıldızlar ve bütün tabiatı aşkınıza şahit etmiş oluyorsunuz... Hayatınızın kadınına eşsiz bir an yaşatırken profesyonel kamera ve fotoğrafla birlikte bu anlarınızı unutulmaz kılıp size her dileğinizde o anları tekrar tekrar yaşatacak bir klip ve fotograf albumu sunuyoruz. Gelin izmirin en güzel sahillerinde evlilik teklifini birlikte planlayalım kusursuz tekliflere imza atalım. 


Teklif Al

Tıkla Ara Whatsapp Email Gönder
img