Merak Edilenler

Demo Image

İzmir Evlilik Teklifi Organizasyonları

İzmir de Evlilik Teklifi Organizasyonları Hayatınızı birleştireceğiniz kişiye karar verdikten sonra geriye sadece evlenme teklifi etmek kalıyor. Sizin için oldukça önemli bu kararı partnerinizle paylaşmak ve size Evet! demesini sağlamak için evlilik teklifinin yeri, zamanı ve nasıl yapıldığı büyük önem taşıyor. Yıllar geçse bile yapılan evlilik teklifinin hafızalara kazınması ve bu anlamlı günün en güzel anılarınızda yer alması için yapılan teklifin sıra dışı olması gerekiyor. Heyecanınızın dorukta olduğu bu dönemde aklınızdan geçen fikirleri organize etmenize ve belki de çok daha değişik fikirler edinmenize yardımcı olmak için size önerilerimiz var. Sevdiğiniz insanla ömür boyu geçirmek istediğinizi en güzel şekilde anlatan bir evlilik teklifi için İzmir de evlilik teklifi organizasyonu yapabilir ve hayalinizi gerçekleştirebilirsiniz. İşte İzmir de evlilik teklifi paketleri ve sevgilinizi büyüleyecek organizasyonlar...

1) Kumsalda Evlilik Teklifi Romantizmi doruklarda hissettiren kumsalda evlilik teklifi paketi ile sevgilinizin size Hayır. deme ihtimali ortadan kalkıyor. Bir kumsal düşünün, denizin dalgaları kıyıya usul usul vuruyor. Güneş ufuktan yavaşça batıyor. Batan güneşin yerini mum ışıkları alıyor. Mum ışıkları ile dans eden ay ışığı, çiçekler, kemancı, şarap ve yıldızlar eşliğinde eş adayınıza yapacağınız evlilik teklifi, bu muhteşem ambiyans karşısında Evetten başka cevabı kabul etmiyor. İzmir de sizin tercih ettiğiniz bir plajda sürpriz evlilik teklifi için ekibimiz gerekli olan hazırlıklara öğle saatlerinde başlıyor. Mumlar, kırmızı halı, masa süslemesi, deniz fenerleri, çiçekler, şampanya, müzik ve özel süsleme dekorları kullanılarak İzmir de evlilik teklifi organizasyon ekibi tarafından hazırlanan ambiyans, siz kumsala gelmeden tamamlanıyor. Size de sadece evlilik teklifini etmek kalıyor.

2) Sinemada Evlilik Teklifi Sıradan bir evlilik teklifi yapmak istemeyenler için bir diğer evlilik teklifi alternatifi ise sinemada gerçekleşiyor. Sıradan bir günü evlilik teklifi ile muhteşemleştirmeye hazır mısınız? Sevdiğiniz kadın ile birlikte sinemaya giderek sinemanın tam ortasında beyaz perdeye sizin aşk hikâyeniz yansıtılıyor. Resimlerinizin ve videolarınızın yer aldığı slayt gösterisi ile sevgilinizi şaşırtıp ona hayatı boyunca unutamayacağı bir an yaşatabilirsiniz. İzmir de anlaşmalı olduğumuz bir sinemaya, uçan balonlar, çiçekler, müzik eşliğinde dev perdeye sizin hikâyenizi yansıtıyoruz ve sinemaya girişinizden evlilik teklifine kadar her anınızı gizli kamera ile kayıt altına alıyoruz. Sinema salonuna gelen izleyicilerin de tanık olduğu bu muhteşem evlilik teklifi sizin ve müstakbel eşinizin unutamayacağı mükemmel bir anı oluyor.

3) Helikopterde Evlilik Teklifi Çılgın evlilik teklifi alternatiflerinden biri olan helikopterde evlilik teklifi, gerçekten sürpriz yapmak isteyenler için mükemmel bir seçenek. İzmir in muhteşem manzarası eşliğinde ister gece ister gündüz sadece siz, sevgiliniz ve pilotun bulunduğu helikopterde sevgilinize evlilik teklif edebilir ve bu muhteşem anı kayıt altına alabilirsiniz. Özel olarak süslenen helikopterde eşsiz bir evlilik teklifine imzanızı atabilirsiniz. Hatta helikopter yere indiğinde sizin ve sevgilinizin isimlerinin yazılı odluğu pankartlarla daha da büyük bir sürpriz yaparak bu anı ölümsüzleştirebilirsiniz. İzmir evlilik paketleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan helikopterde evlilik teklifi ile müstakbel hayat arkadaşınızı mutluluktan havalara uçurabilirsiniz.

4) Otelde Evlilik Teklifi İzmir in en şık ve en lüks otellerinden dilediğinizi seçerek sadece size ve sevgilinize özel bir organizasyonla unutulmaz bir evlilik teklifi, otelde evlilik teklifi paketiyle mümkün oluyor. Size özel olarak dekore edilen gül yaprakları ve kalplerle süslü bir masa, mum ışığı, keman ve şampanya eşliğinde bir akşam yemeği ile evlilik teklifi yapabilir, bu romantik anı ölümsüzleştirebilirsiniz. Gece boyunca size hizmet eden özel bir garsonun da bulunacağı, inanılmaz bir atmosfere imzasını atan organizasyonla sevgilinize muhteşem bir sürpriz hazırlayabilirsiniz. Gül yaprakları ve köpüklerle Benimle evlenir misin? yazısı ve daha birçok sürpriz ayrıntısı ile evlilik teklifiniz, hayatınızı birleştirirken atacağınız en önemli adım olarak sevgilinizin büyülüyor.

5) Müzisyenlerle Beklenmedik Anda Evlilik Teklifi Diyelim ki İzmir kordonda sevgilinizle birlikte yürüyorsunuz. Sıradan bir gün ve her zaman yaptığınız gibi deniz kenarında günün yorgunluğunu atmak için hafif bir yürüyüş yapmaya karar verdiniz. Birden karşınıza sizin şarkınızı çalan bir grup çıktı, ilgiyle onu dinlemeye başladınız ve bir anda kırmızı balonlar, kalpler ve bir pankart belirdi. Benimle evlenir misin yazan pankartlar, sevgilinizi oldukça şaşırtıyor ve cebinizden çıkardığınız yüzüğü sizin şarkınızla birlikte sevdiğiniz kadına uzatıyorsunuz ve beklenen an, sizinle evlenmesini istiyorsunuz. Ve tüm bu anlar bir gizli kamera ile kaydediliyor. Böyle bir sürprize kim hayır diyebilir ki? Ya da Karşıyaka Konak vapurundasınız martılara simit atarken yanınıza yaklaşan müzisyen grubu sizin şarkınızı çalıyor ve bu şarkı eşliğinde evlilik teklifi ediyorsunuz. Böyle bir sürpriz sevdiğinizin bu anı ömür boyu hatırlamasını sağlıyor.

6)Yunus Gösterisinde Evlilik Teklifi Peki, yunuslarla evlilik teklifi etmeye ne dersiniz? Çok basit. Sevgilinizi yunus gösterisi izlemeye davet ediyorsunuz. Siz daha yunus izlemeye gelmeden önce her şey ayarlanıyor. Gösteri mekânı ile görüşmeler yapılıyor bile. Sevgilinizle gösteriye geldiğinizde gösteriyi yapan kişi bir çifte ihtiyaç duyduğunu söylüyor ve ne tesadüf ki sizi seçiyor. Yunuslar için oyun gereği hazırlanan halkaların ucunda sevgilinize bir not var. Sevgiliniz açıyor notu ve benimle evlenir misin yazıyor ve aynı zamanda sizden de bir de yüzük beliriyor. Güller ve kalpli balonlar birden bire ortamı kaplıyor ve gösteri merkezine geldiğiniz andan itibaren gizli kamera ile çekilen görüntüleriniz mutluluk dolu anları ölümsüzleştiriyor.

7)Drone Kullanılarak Yapılan Evlilik Teklifi Sessiz ve sıradan bir gün, diğer günlerden hiçbir farkı yokmuş gibi görünüyor. Sevgilinizle birlikte İzmir in herhangi bir köşesinde çay içiyor, yürüyüş yapıyor ya da yemek yiyorsunuz. Birden bire havadan sevgilinizin yanına Drone ile bir kutu ve not yaklaşıyor. Sevgiliniz şaşkınlık içinde notu açıyor ve benimle evlenir misin yazısı, daha şaşkınlığını atamadan kutuyu açıyor ve bir yüzük. Gökyüzünden yağan gül yaprakları ve siz sevgilinizin gözünün içine bakarak benimle evlenir misin diyorsunuz ve tüm bu anlar havadan çekiliyor. Uçan balonlar, kalpler ve güller ile desteklenen bu evlilik teklifine sevgilinizin hayır demesi olanaksız gibi görünüyor.

8)Seyir Tepesinde Evlilik Teklifi İzmir in en güzel manzaralarından birine sahip olan Seyir Tepede evlilik teklifine ne dersiniz? Sevgilinizle birlikte yemek Seyir Tepeye geliyorsunuz. Arabadan iner inmez kırmızı halılarla karşılanıyorsunuz ve sizin de bunlardan haberiniz yok! İkinizde şaşkınsınız. Kırmızı halıyı takip ediyorsunuz ve bir masaya ulaşıyorsunuz. İzmir tüm güzelliği ile ayaklarınızın altında. Hafif bir rüzgâr esiyor. Masada gül yaprakları, kırmızı kalpli balonlar, birkaç dakika şaşkınlığınızın geçmesini bekliyorsunuz. Birden bir keman ve ikinizin şarkısı çalıyor. Cebinizden bir kutu çıkartıyor ve sevdiğiniz kadına; Benimle evlenir misin? diyorsunuz. Tüm anlar kayıt altına alınıyor ve bu muhteşem organizasyon ömür boyu unutulmaz hatıralar arasına yerleşiyor.

9)Asansörde Evlilik Teklifi İzmir ile özdeşleşmiş tarihi mekânlar arasında özel bir yere sahip olan asansör kulesi, mistik havası ve etkileyici hikâyesi ile en çok ziyaretçi kabul eden yerler arasında bulunuyor. Hayatınızı paylaşmaya karar verdiğiniz değerli kişiye özel bir yerde evlilik teklif etmek istediğinizde asansör biçilmiş kaftan olarak karşımıza çıkıyor. Kırmızı halılarla asansöre giriyorsunuz ve bu yürüyüşünüze müzik, yer volkanları eşlik ediyor. Tüm bu anlarınızın bir kamera yardımıyla kayıt altına alınıyor. Ve birden asansörde dev bir pankart karşınıza çıkıyor, benimle evlenir misin? Size de sadece yüzüğü çıkartıp diz çökmek kalıyor. İzmir in en güzel mekanlarında, birbirinden güzel evlilik teklifi organizasyonları için profesyonel ekibimizle 1 Şubat tan itibaren sizlerle birlikteyiz.

Tıkla Ara Whatsapp Email Gönder
img