Video Gallery

Yunuslarla Başbaşa Yüzme ve Evlilik Teklifi

Haluk Bey yunusları çok seven Tias Hanım için farklı bir evlilik teklifi planladı. Yunuslarla birlikte bir yüzme programı sırasında, yunusların getirdiği notlarla Tias Hanıma sürpriz evlilik teklifinde bulundu. Yunuslarımız teklif anında da çiftimizin sevincine coşkusuna atlayışları ile ortak oldular :)Çiftimize ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

Organization Photos
Yunuslarla Başbaşa Yüzme ve Evlilik Teklifi

Havadan Drone Çekimi ve Evlilik Teklifi

Aşıkların mekanı Galata Kulesi... Bayram Bey ilkokuldan beri birlikte olduğu Gamze Hanım'a Galata'da aşıkların mekanında hiç beklenmedik bir şekilde Drone ile yukardan getirilen yüzükle evlilik teklifinde bulundu. Drone ile getirilen yüzüğü alan Bayram Bey, toplanan kalabalığın hayran bakışları altında , Gamze Hanım'a evlilik teklifinde bulundu. Çiftimize ömür boyu mutluluklar dileriz.

Havadan Drone Çekimi ve Evlilik Teklifi

Çırağan Sarayında Romantik Evlilik Teklifi

Çırağan Sarayı'nın muhteşem atmosferinde Türk Osmanlı Mutfağının benzersiz lezzetleriyle , romantik bir akşam yemeğinde buluşmaya ne dersiniz? Sevdiğinizle baş başa, ister evlilik teklifi, ister doğum günü veya isterse yıldönümü organizasyonlarınız için , romantik bir akşam yemeği ve sonrasında gelen Çırağan Sarayı'na yakışır sürprizler... Tabibi ki Sürrpizler Diyarı Farkıyla... Çırağan Sarayı'nda evlilik teklifi etmek için profesyonel ekibimiz her zaman yanınızda...

Organization Photos
Çırağan Sarayında Romantik Evlilik Teklifi

Helicopter Tour, Dinner in Çırağan and Yacht Laser Light Marriage Proposal

Mr. Ahmet, who picked up Ms. Göksu from her house with a VIP vehicle, landed the helicopter on Çırağan Palace after the tour... He performed a surprise marriage proposal with Turkey's most powerful color laser device on the bridge with our VIP yacht after a magnificent dinner at Çırağan Palace. We wish our couple a lifetime of happiness... Make a difference with the Land of Surprises

Organization Photos
Helicopter Tour, Dinner in Çırağan and Yacht Laser Light Marriage Proposal

Marriage Proposal on a Helicopter

Mr. Alperen prepared different surprises that spread throughout the day for Ms. Merve... He shared his ideas with us... Ms. Merve, who was picked up from her house in the morning with a private vehicle, was taken to the hairdresser and then to Lacivert Restaurant where Mr. Alperen was waiting for her. After a brunch in Lacivert, they were taken to a yacht that docked near the restaurant, and had a romantic Bosphorus tour afterwards. After continuing surprises on the yacht, they passed by car to the heliport area, and when they took off, Mr. Alperen's surprise was not delayed:) He proposed to her with a solitaire ring in the helicopter. As the Land of Surprises, we tried to accompany them by doing the video shooting and montage of this beautiful organization. We wish our couple a lifetime of happiness.

Organization Photos
Marriage Proposal on a Helicopter
Sürprizler Diyarı