Hakkımızda

Demo Image

Biz Kimiz?

Hayatınızı paylaşmak istediğiniz “o” insanı bulduysanız, bir aile olma yolundaki en önemli adımı atmaya, yani evlilik teklifi yapmaya hazırsınız demektir. Aynı düğün gibi, evlenme teklifinin de belli bir konsept doğrultusunda yapılması; özel, etkileyici, şaşırtıcı ve unutulmaz olması beklenir. Ciddi bir adım olduğu kadar, özenli de olması gereken evlenme teklifi üzerine fazlasıyla düşünmüş ancak yeterince şaşırtıcı bir konsept bulamamış olabilirsiniz. Bu durumda sakın üzülmeyin! Çünkü yılların tecrübesini omuzlarında taşıyan Sürprizler Diyarı, aşkınızı hem görsel hem de duygusal açıdan tam anlamıyla yansıtacak olan o kusursuz evlenme teklifini tüm detayları ile tasarlayarak en mutlu gününüzü ölümsüzleştiriyor.

Sürprizler Diyarı, hem işine aşık olan hem de aşka sonsuz saygı duyan profesyonel ve sevgi dolu ekibi ile bu heyecanlı süreçte en büyük yardımcınız olmak için adeta can atıyor. Sizin fikirlerinizden, düşüncelerinizden, hayallerinizden ve sevginizden ilham alarak oluşturduğumuz sürpriz evlenme teklifi paketleri, evliliğe giden bu mutlu yolda unutulmaz bir başlangıç yapmanıza zemin hazırlıyor. Onu şaşırtacak kadar yaratıcı, mutluluk gözyaşlarına sebep olacak kadar üzerinde düşünülmüş ve sabırsızca cevaplamak isteyeceği kadar romantik bir evlilik teklifi konsepti, deneyimli ekibimiz tarafından tüm incelikleri ile gerçekleştiriliyor. Sizin aşk hikayenizden yola çıkan Sürprizler Diyarı, kişiselleştirilmiş evlilik teklifleri ile hayatınızın hikayesini adeta baştan yazıyor.

Konsept evlilik teklifi fikirlerinin hayata geçirildiği günden bu yana, sayısız çiftin en mutlu anına şahit olan Sürprizler Diyarı, alışılmışın dışındaki evlenme teklifi fikirleri ile çıtayı her zaman bir adım öteye taşıyor. Her isteğe ve zevke uygun evlilik teklifi paketleri, konsepte uygun mekan ve dekorasyon ile buluşturularak dünyanın en eşsiz duygusu olan aşkı en saf haliyle yansıtıyor. Romantik balonlardan aşkı simgeleyen kırmızı gül yapraklarına, rüzgarda ahenkle uçuşan zarif tüllerden şık bir şekilde dizayn edilmiş yemek masasına, kamera çekiminden kırmızı halılara kadar en ince detaylar ekibimiz tarafından düşünülüyor. Siz anın tadını çıkarırken müzisyenlerimiz, duygunuzu en iyi şekilde yansıtan müzikler ile romantizm seviyesini yükseltiyor. Ayrıca dilerseniz; sevgiyi, birlikteliği ve ortak yaşamı simgelen evlenme teklifi anınız, başından sonuna kadar fotoğraflanıp kayda alınıyor. Böylece hem aileniz ve dostlarınız hem de gelecekteki çocuklarınız için sizin bu duygu dolu anlarınıza tanıklık etmek mümkün hale getiriliyor.

Hayatınızı birleştirmek istediğiniz kişi için hazırlayacağınız sürprizin hem sizin isteklerinizi karşılaması hem de onun beğenisini kazanması oldukça önem taşıyor. Onun hayalini kurduğu bir ortamda en sevdiği çiçekler ve müzikler eşliğinde en çok duymak istediği soruyu ona yöneltirken tüm içtenliğinizi yansıtacak atmosferi hissettirmeniz gerekiyor. Sürprizler Diyarı ekibi, sizin ve müstakbel eşinizin etkileneceği o ambiyansı yaratmak için tüm fırsatları değerlendiriyor. Hayallerinizi ön planda tutarak heyecanla beklediğiniz o an için kusursuz bir arka plan hazırlayan ekibimiz, dünyada yalnızca ikinizin olduğu hissine kapılacağınız dakikalar yaşamanızı sağlıyor. Siz yalnızca her iki tarafın isteklerini ve beklentilerini içeren bir liste hazırlayarak ilk adımı atabilir, aklınızda kabataslak bir teklif anı oluşturarak Sürprizler Diyarı’nın hayallerinizi gerçeğe dönüştürmesine yardımcı olabilirsiniz.

Peki sevdiğiniz kişiyi nasıl, nerede ve ne şekilde şaşırtmak istersiniz?

Sinemada film izlerken aniden gelen bir evlilik teklifiyle mi? Kumsalda, romantik bir gün batımı vaktinde mi? Yoksa boğazda yapacağınız şık bir yat gezisi esnasında mı? Belki biraz adrenalin, bu müthiş sürprizi çok daha unutulmaz kılabilir. Bir helikopter gezisiyle ya da drone’un beklenmedik bir anda getirdiği yüzük konseptiyle hayatınızın aşkını inanılmaz derece heyecanlandırabilirsiniz. Taze gül yaprağı kokularının atmosfer ile buluştuğu bir otel odası ya da prenseslere layık bir saray, aşkınızın bir evet kelimesinde buluştuğu o kusursuz ana şahit olabilir. Eğer parçaları onun birleştireceği, gizemli bir teklif yapmak ise niyetiniz, kalp atışlarını git gide hızlandıran bir yap-boz oyunuyla ya da yürüyüşe çıkmışken beklenmedik bir anda yaratıcı bir evlenme teklifi edebilirsiniz.

Düşlerinizi süsleyen sürpriz evlilik teklifini ister başbaşayken yapabilir, isterseniz sevdiklerinizin de katılacağı neşeli bir organizasyona dönüştürebilirsiniz. “Sevgi, paylaştıkça artar” sözünü hayata geçirmek için aileniz ve dostlarınız ile anlaşarak hayatınızın aşkı için hazırlayacağınız bu sürprize onları da ortak edebilirsiniz. Hatta çoklu bir organizasyon hazırlamanın avantajlarından faydalanarak evlilik teklifi sürprizine ortak bir kutlama imajı vermeniz ve çok daha fazla şaşkınlık yaratmanız mümkün. Tüm bunları hayata geçirmek için, farklı konseptlerden oluşan evlilik teklifi paketlerimizden düşlerinizdeki teklif anını karşılayan herhangi birini seçmeniz ya da tamamen kendinize özgü bir teklif konsepti oluşturmanız yeterli!

Mekan ve konsept seçimini tamamen size bırakan Sürprizler Diyarı, kişiye özel olarak oluşturduğu evlilik teklifi fikirleri ile kalıplaşmış evlenme tekliflerinin önüne geçerek, sıra dışılığa vurgu yapıyor. Ekibimiz hem evlilik teklifi tasarımı aşamasında hem de sonrasında, daima özel ve ayrıcalıklı hissetmenizi sağlıyor. Başlı başına şaşırtıcı bir olay olan evlilik teklifini, tamamlayıcı bir konsept ve size ait fikirler ile harmanlayarak, sevdiğiniz kişinin karakteristik özelliklerine uygun bir organizasyon yaratıyor. Kumsalda, yatta, otel odasında, Çırağan Sarayı’nda, Kız Kulesi’nde, sinemada, helikopterde ya da hayalini kurduğunuz herhangi bir noktada; havai fişekler, müzikler, alkışlar ve güller eşliğinde zamansız bir teklif yapmanın heyecanını Sürprizler Diyarı ile yaşayabilirsiniz. Diğer yandan, sevdiğiniz kişinin son ana kadar hiçbir şey anlamayacağı ve onda gerçek bir şok etkisi yaratacak evlilik teklifi paketlerimizden faydalanarak profesyonel ekibimizin oyunculuğu ve gizli kameralar eşliğinde evlilik teklifi edebilirsiniz. Ayrıca evlilik teklifi paketlerinden dilediğiniz kalemleri çıkarabilir ve dilediğinizi ekleyerek özgün bir konsept oluşturabilirsiniz.

Birçok farklı içerikteki evlilik teklifi paketleri ile size birbirinden değişik seçenekler sunan Sürprizler Diyarı, yapılan görüşmeler sonucunda istek ve arzunuza en uygun olan opsiyonları belirliyor. Her insanın farklı beklentileri olduğunun bilincinde olan tasarım ekibimiz, gerek sade gerek gösterişli evlenme teklifi fikirleri ile beklentileri karşılıyor. Açık alanlarda yapacağınız evlilik teklifleri için olumsuz hava koşullarını dahi göz önünde bulunduran ve daima yapıcı çözümler sunan Sürprizler Diyarı, müşteri memnuniyetini her daim ön planda tutuyor.

Evlilik teklifinin yanı sıra; yıl dönümü, doğum günü, sevgililer günü ve anneler günü gibi özel günler için de destek alabileceğiniz Sürprizler Diyarı’ndan, ilginç sürpriz fikirlerini inceleyebilir ve sevdiklerinizi şaşırtabilirsiniz. Örneğin; yıl dönümüzde eşiniz ile yat gezintisi yaparken gökyüzüne lazerle hislerinizi yansıtabilir, annenize drone ile hediyesini takdim edebilir ya da kumsal organizasyonumuz sayesinde arkadaşınız veya sevgiliniz için eşsiz bir doğum günü partisi verebilirsiniz!

Senelerdir, aşkla çalışan bir ekip ile aşkı ve sevgiyi yücelten Sürprizler Diyarı, sevdiklerinizi unutamayacakları bir şekilde mutlu etmeniz için en özel anlarınıza ortak oluyor. Gerçekleştirdiğimiz organizasyonların bir bölümünü bulabileceğiniz video ve foto galeri sayfamız, yaptığımız işe verdiğimiz önemi yansıtırken sizin de sürpriz evlilik teklifi paketlerimiz ve diğer hizmetlerimiz hakkında fikir edinmenizi sağlıyor. Siz de en mutlu ve heyecanlı anlarınız için bizi tercih edebilir, gerisini Sürprizler Diyarı’nın konsept ekibine bırakarak sabırsızlandığınız gün için stres yapmadan heyecanla beklemenin tadını çıkarabilirsiniz!

Sürpriz evlilik teklifi organizasyonu alanındaki tecrübelerimizi Sürprizler Diyarı’nda sizlerle buluşturmak istiyoruz. Birbirinden farklı evlilik teklifi fikirlerinin fikir olmaktan çıkıp profesyonel bir şekilde sürpriz evlilik teklifi organizasyonlarına nasıl dönüştüğünü sitemizden takip edebilirsiniz.Farklı ve orijinal evlilik teklifi organizasyon videolarının yer aldığı video galeri bölümümüz, fikirlerin, hayallerin gerçeğe dönüştüğü, farklılığımızı görebileceğiniz en önemli adrestir.

Sürprizler Diyarı; sizin fikirlerinizin, sizin düşüncelerinizin, sizin hayallerinizin ön planda olduğu, profesyonel bir yaklaşımla, hayalinizdeki evlenme teklifi organizasyonunu muhteşem bir şekilde gerçekleştirebileceğiniz tek adrestir. Yatta, Lazerle, Kız Kulesi'nde, Helikopterde, Kumsalda, Sinemada En Farklı Sürpriz Evlilik Teklifi Organizasyonları Ekonomik Fiyatlarla paketler halinde sizlere sunulmuştur.

Sizin hayat hikâyenizden yola çıkan, tamamen kişiye özel sürprizlerle sizi gerçek dünyadan sürpizler diyarına masalsı bir yolculuğa çıkaran muhteşem bir organizasyon…

Birbirinden farklı konsept ve birbirinden muhteşem yatlarla Boğaz’ın benzersiz güzelliği eşliğinde, torunlarınıza dahi anlatacağınız büyüleyici bir evlilik teklifi hikâyesi.
Hayatınızın en güzel anını yaşatmak için, tamamen o ana özel tasarlanmış mumlar, gül yaprakları, kemancı ve size,  kesinlikle özel olduğunuzu hissettirecek profesyonel bir ekip…

Bizimle iletişime geçtiğiniz ilk andan itibaren , %100 müşteri memnuniyetini ilke edinmiş müşteri temsilcilerimiz…

Organizasyonun başından sonuna kadar güvenebileceğiniz, organizasyona kendi organizasyonu gibi sahip çıkan profesyonel saha ekibimiz…

Sürprizler Diyarı sürpriz organizasyonların vazgeçilmez adresi…

Güvenilir Hizmet
İade Garantisi
7/24 Destek
Esnek Plan & Organizasyon
Hızlı İletişim
Doğru Tercih & Kaliteli Hizmet
Background Shape
Background Shape
Background Shape
Background Shape
Tıkla Ara Whatsapp Email Gönder
img