Havadan Çekim ve Drone İle Evlilik Teklifi

Havadan Çekim ve Drone İle Evlilik Teklifi

Havadan Çekim ve Drone İle Evlilik Teklifi

İstanbul'un havadan eşsiz manzarası eşliğinde , yüzük kutunuz avuçlarınızın içine Drone tarafından bırakılsın istemez misiniz ?  Drone ile havadan 4k çekim ve sürpriz evlilik teklifi organizasyonunda ;  hiç beklenmedik bir anda bir parkta otururken, bir cafe de çay içerken veya sahilde yürüyüş yaparken sessiz sedasız size doğru yaklaşan bir yüzük kutusu veya yaprağında Benimle Evlenir misin ? yazan  bir gül, gökyüzünden avuçlarınıza bırakılır. Başınızdan dökülen gül yaprakları altında sevdiğinizin gözlerine bakarak Benimle Evlenir misin? diye sorarsınız...  Tekliften sonra bir dilek tutup gökyüzüne bırakacağınız uçan balonlarımız da bu güzel organizasyona renk katacaktır.

Drone ile 4K olarak havadan çekimler , yerden yapılan profesyonel çekimlerle montajlanarak evlilik teklifi videonuz yıllar sonrası için bile çok güzel bir anı olarak kalacaktır. Farklı evlilik teklifi organizasyonları için Sürprizler Diyarı'nda kalmaya devam edin :)

Havadan Çekim ve Drone İle Evlilik Teklifi hakkında detaylı bilgi almak için hemen 0 530 285 48 25 ve 0 532 069 22 95 numaralı telefonlardan bize ulaşabilirsiniz. Veya aşağıdaki formu doldurup bize mesaj bırakabilirsiniz:

Sürprizler Diyarı
Sürprizler Diyarı
Sürprizler Diyarı

Fotoğraf Galerisi

Tıkla AraWhatsappEmail Gönder
img