Video Galerisi

Sürprizler Diyarı; sizin fikirlerinizin, sizin düşüncelerinizin, sizin hayallerinizin ön planda olduğu, profesyonel bir yaklaşımla, hayalinizdeki evlenme teklifi organizasyonunu muhteşem bir şekilde gerçekleştirebileceğiniz tek adrestir. Yatta, Lazerle, Kız Kulesi'nde, Helikopterde, Kumsalda, Sinemada En Farklı Sürpriz Evlilik Teklifi Organizasyonları Ekonomik Fiyatlarla sunulmuştur. 

Aşağıda bulunan linkten gerçekleşen organizasyonlara ilişkin fotoğraf ve videolarınızı indirebilirsiniz.. 

Videolarınızı İndirmek İçin Tıklayınız

Kız Kulesinde Muhteşem Evlilik Teklifi

Maiden's Tower diğer bir deyişle Kız Kulesi tıpkı masallardaki gibi... Kenta Bey'in ;Kule De Bar'ın muheşem atmosferinde Kaori Hanıma yaptığı sürpriz evlilik teklifi. Kule barın mumlarla gül yapraklarıyla süslenen tarihi atmosferinde başbaşa romantik bir akşam yemeği ve sonrasında gelen sürpriz evlilik teklifi. Tabi ki Sürprizler Diyarı Farkıyla. Çiftimize mutluluklar dileriz.

Kız Kulesinde Muhteşem Evlilik Teklifi

Yunuslarla Yüzme ve Evlilik Teklifi Organizasyonu

Haluk Bey yunusları çok seven Tias Hanım için farklı bir evlilik teklifi planladı. Yunuslarla birlikte bir yüzme programı sırasında, yunusların getirdiği notlarla Tias Hanıma sürpriz evlilik teklifinde bulundu. Yunuslarımız teklif anında da çiftimizin sevincine coşkusuna atlayışları ile ortak oldular :)Çiftimize ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

Organizasyon Fotoğrafları
Yunuslarla Yüzme ve Evlilik Teklifi Organizasyonu

Havadan Çekim ve Drone İle Evlilik Teklifi

Aşıkların mekanı Galata Kulesi... Bayram Bey ilkokuldan beri birlikte olduğu Gamze Hanım'a Galata'da aşıkların mekanında hiç beklenmedik bir şekilde Drone ile yukardan getirilen yüzükle evlilik teklifinde bulundu. Drone ile getirilen yüzüğü alan Bayram Bey, toplanan kalabalığın hayran bakışları altında , Gamze Hanım'a evlilik teklifinde bulundu. Çiftimize ömür boyu mutluluklar dileriz.

Havadan Çekim ve Drone İle Evlilik Teklifi

Çırağan Sarayı'nda Romantik Evlilik Teklifi

Çırağan Sarayı'nın muhteşem atmosferinde Türk Osmanlı Mutfağının benzersiz lezzetleriyle , romantik bir akşam yemeğinde buluşmaya ne dersiniz? Sevdiğinizle baş başa, ister evlilik teklifi, ister doğum günü veya isterse yıldönümü organizasyonlarınız için , romantik bir akşam yemeği ve sonrasında gelen Çırağan Sarayı'na yakışır sürprizler... Tabibi ki Sürrpizler Diyarı Farkıyla... Çırağan Sarayı'nda evlilik teklifi etmek için profesyonel ekibimiz her zaman yanınızda...

Organizasyon Fotoğrafları
Çırağan Sarayı'nda Romantik Evlilik Teklifi

Helikopter Turu, Çırağan'da Yemek ve Yat Lazer ile Evlenme Teklifi

Vip araçla Göksu Hanımı evinden alan Ahmet Bey, helikopter turu sonrasında Çırağan Sarayı'na helikopter indirdi... Çırağan Sarayı'nda muhteşem bir yemek sonrasında vip yatımızla köprüde Türkiye'nin en güçlü renkli lazer cihazı ile sürpriz evlilik teklifini gerçekleştirdi. Çiftimize ömür boyu mutluluklar diliyoruz... Sürprizler Diyarı ile farkınızı ortaya koyun...

Organizasyon Fotoğrafları
Helikopter Turu, Çırağan'da Yemek ve Yat Lazer ile Evlenme Teklifi
Sürprizler Diyarı
Tıkla Ara Whatsapp Email Gönder
img