Demo Image

Ortaköy Aurora Restaurant Organizasyon Paketleri

Ortaköy Aurora Restaurant Organizasyon Paketleri

Ortaköyde bulunan Aurora Restaurant yeşillikler içerisindeki bahçesinde başbaşa yemek yiyebileceğiniz ve kutlama yapabileceğiniz, sizden başka kimsenin olmadığı 3 farklı konsept bulunmaktadır.

1)Bunlardan ilki cam qubbedir. Cam Qubbe 2 kişiliktir. İster foto ve kamera çekimleri ile birlikte organizasyon şeklinde , isterseniz sadece başbaşa yemek ve kutlama pastasından oluşan paketleri tercih edebilirsiniz.

2) Bir diğeri Çardak alanımız yine aynı şekilde , 2 kişiliktir. Çardak alanı 4 kişi içinde hizmet verebilmektedir. Yine aynı şekilde ; İster foto ve kamera çekimleri ile birlikte organizasyon şeklinde , isterseniz sadece başbaşa yemek ve kutlama pastasından oluşan paketleri tercih edebilirsiniz.

3) Şömineli oda ise 8-10 kişilik gruplar içinde uygun bir mekandır. Şömineli odada da ister foto ve kamera çekimleri ile birlikte organizasyon şeklinde , isterseniz sadece başbaşa yemek ve kutlama pastasından oluşan paketleri alabilirsiniz. Yemek sonrasında çay ikram olarak sunulmaktadır.

Yemek sonrasında akşamları bahçede Ateş Çukuru yakılmaktadır. Etrafında bulunan masada çayınızı , kahvenizi, şarabınızı veya nargilenizi alıp , keyifli sohbetlere katılabilrsiniz :)

Bunun haricinde daha kalabalık gruplar için Aurora Restaurantımız içinde de kapalı mekanda 80 kişiye kadar doğum günü, nişan vb organizasyonlar yapılabilmektedir.

Aralık 2023 için Geçerli Ortalama Menü Fiyatları ise  ;

2 kişilik Tavuk Menü: 4 çeşit meze, Salata, Tavuk Izgara, Alkolsüz içecekler ile 1140 TL den başlayan fiyatlarla.

2 kişilik Et menü: 4 çeşit meze, Salata, Dana bonfile, Alkolsüz içecekler ile 1650 TL den başlayan fiyatlarla.

2 kişilik Tavuklu Buhari Menü: Humus, manti, farmoza, tavuk etli Buhari, alkolsüz içecekler ile 1200 TL den başlayan fiyatlarla.

2 kişilik Etli Buhari Menü: Humus, mantı, farmoza, kuzu etli Buhari, alkolsüz içecekler ile 1345 TL den başlayan fiyatlarla sunulmaktadır.


Teklif Al

Tıkla Ara Whatsapp Email Gönder
img