Fotoğraf Galerisi

İzoletta Evlilik Teklifi

Muhteşem bir ambiyans, otantik bir ortam, başbaşa şömine başında romantik bir akşam yemeği... Sadece size özel, sadece size ait... Erkan Bey'in Özge Hanım için gerçekleştirdiği sürpriz evlilik teklifi... Çiftimize bir ömür mutluluklar diliyoruz.

ORGANİZASYONUN VİDEOSU

Helikopter Turu , Çırağanda Yemek ve Yatta Evlilik Teklifi

Vip araçla Göksu Hanımı evinden alan Ahmet Bey, helikopter turu sonrasında Çırağan Sarayı'na helikopter indirdi... Çırağan Sarayı'nda muhteşem bir yemek sonrasında vip yatımızla köprüde Türkiye'nin en güçlü renkli lazer cihazı ile sürpriz evlilik teklifini gerçekleştirdi. Çiftimize ömür boyu mutluluklar diliyoruz... Sürprizler Diyarı ile farkınızı ortaya koyun...

ORGANİZASYONUN VİDEOSU

Helikopterde Evlilik Teklifi

Alperen Bey , Merve Hanım için güne yayılan farklı sürprizler hazırladı... Fikirlerini paylaştı... Özel Araçla sabah evden alınan Merve Hanım önce kuaföre, sonra kendisini Lacivert Restaurant'ta beklemekte olan Alperen Bey'in yanına götürüldü. Lacivertteki Brunch sonrası ruhtıma yanaşan yatla alınarak romantik bir Boğaz Turu gerçekleştirdiler. Yatta devam eden sürprizler sonrasında, araçla Heliport alanına geçtiler ve Merve Hanım'ın ayakları yerden kesildiğinde Alperen Bey'in sürprizi gecikmedi:) Helikopterde tektaş yüzükle evlilik teklifini gerçekleştirdi. Sürprizler Diyarı olarak kendilerine bu güzel organizasyonun çekim ve montajında eşlik etmeye çalıştık. Çiftimize ömür boyu mutluluklar dileriz.

ORGANİZASYONUN VİDEOSU

Çırağan Yat Lazerle Evlilik Teklifi

Vip araçla Göksu Hanımı evinden alan Ahmet Bey, helikopter turu sonrasında Çırağan Sarayı'na helikopterle indiler... Çırağan Sarayı'nda muhteşem bir yemek sonrasında vip yatımızla köprüde Türkiye'nin en güçlü renkli lazer cihazı ile sürpriz evlilik teklifini gerçekleştirdi.

ORGANİZASYONUN VİDEOSU

Çırağan Sarayında Evlenme Teklifi

Çırağan Sarayında sultanlara layık bir ağırlama , Saray mutfağından çok özel lezzetler ve devamında muhteşem bir yatla romantik boğaz turu ve lazerle köprüde evlilik teklifi organizasyonu. Muhammed Bey ve Duygu Hanıma mutluluklar diliyoruz.

ORGANİZASYONUN VİDEOSU
Sürprizler Diyarı