Biz Kimiz?

Hakkımızda

Hayatınızı paylaşmak istediğiniz “o” insanı bulduysanız, bir aile olma yolundaki en önemli adımı atmaya, yani evlilik teklifi yapmaya hazırsınız demektir. Aynı düğün gibi, evlenme teklifinin de belli bir konsept doğrultusunda yapılması; özel, etkileyici, şaşırtıcı ve unutulmaz olması beklenir. Ciddi bir adım olduğu kadar, özenli de olması gereken evlenme teklifi üzerine fazlasıyla düşünmüş ancak yeterince şaşırtıcı bir konsept bulamamış olabilirsiniz. Bu durumda sakın üzülmeyin! Çünkü yılların tecrübesini omuzlarında taşıyan Sürprizler Diyarı, aşkınızı hem görsel hem de duygusal açıdan tam anlamıyla yansıtacak olan o kusursuz evlenme teklifini tüm detayları ile tasarlayarak en mutlu gününüzü ölümsüzleştiriyor.

Sürprizler Diyarı, hem işine aşık olan hem de aşka sonsuz saygı duyan profesyonel ve sevgi dolu ekibi ile bu heyecanlı süreçte en büyük yardımcınız olmak için adeta can atıyor. Sizin fikirlerinizden, düşüncelerinizden, hayallerinizden ve sevginizden ilham alarak oluşturduğumuz sürpriz evlenme teklifi paketleri, evliliğe giden bu mutlu yolda unutulmaz bir başlangıç yapmanıza zemin hazırlıyor. Onu şaşırtacak kadar yaratıcı, mutluluk gözyaşlarına sebep olacak kadar üzerinde düşünülmüş ve sabırsızca cevaplamak isteyeceği kadar romantik bir evlilik teklifi konsepti, deneyimli ekibimiz tarafından tüm incelikleri ile gerçekleştiriliyor. Sizin aşk hikayenizden yola çıkan Sürprizler Diyarı, kişiselleştirilmiş evlilik teklifleri ile hayatınızın hikayesini adeta baştan yazıyor.

Konsept evlilik teklifi fikirlerinin hayata geçirildiği günden bu yana, sayısız çiftin en mutlu anına şahit olan Sürprizler Diyarı, alışılmışın dışındaki evlenme teklifi fikirleri ile çıtayı her zaman bir adım öteye taşıyor. Her isteğe ve zevke uygun evlilik teklifi paketleri, konsepte uygun mekan ve dekorasyon ile buluşturularak dünyanın en eşsiz duygusu olan aşkı en saf haliyle yansıtıyor. Romantik balonlardan aşkı simgeleyen kırmızı gül yapraklarına, rüzgarda ahenkle uçuşan zarif tüllerden şık bir şekilde dizayn edilmiş yemek masasına, kamera çekiminden kırmızı halılara kadar en ince detaylar ekibimiz tarafından düşünülüyor. Siz anın tadını çıkarırken müzisyenlerimiz, duygunuzu en iyi şekilde yansıtan müzikler ile romantizm seviyesini yükseltiyor. Ayrıca dilerseniz; sevgiyi, birlikteliği ve ortak yaşamı simgelen evlenme teklifi anınız, başından sonuna kadar fotoğraflanıp kayda alınıyor. Böylece hem aileniz ve dostlarınız hem de gelecekteki çocuklarınız için sizin bu duygu dolu anlarınıza tanıklık etmek mümkün hale getiriliyor.

Hayatınızı birleştirmek istediğiniz kişi için hazırlayacağınız sürprizin hem sizin isteklerinizi karşılaması hem de onun beğenisini kazanması oldukça önem taşıyor. Onun hayalini kurduğu bir ortamda en sevdiği çiçekler ve müzikler eşliğinde en çok duymak istediği soruyu ona yöneltirken tüm içtenliğinizi yansıtacak atmosferi hissettirmeniz gerekiyor. Sürprizler Diyarı ekibi, sizin ve müstakbel eşinizin etkileneceği o ambiyansı yaratmak için tüm fırsatları değerlendiriyor. Hayallerinizi ön planda tutarak heyecanla beklediğiniz o an için kusursuz bir arka plan hazırlayan ekibimiz, dünyada yalnızca ikinizin olduğu hissine kapılacağınız dakikalar yaşamanızı sağlıyor. Siz yalnızca her iki tarafın isteklerini ve beklentilerini içeren bir liste hazırlayarak ilk adımı atabilir, aklınızda kabataslak bir teklif anı oluşturarak Sürprizler Diyarı’nın hayallerinizi gerçeğe dönüştürmesine yardımcı olabilirsiniz.

Peki sevdiğiniz kişiyi nasıl, nerede ve ne şekilde şaşırtmak istersiniz?

Sinemada film izlerken aniden gelen bir evlilik teklifiyle mi? Kumsalda, romantik bir gün batımı vaktinde mi? Yoksa boğazda yapacağınız şık bir yat gezisi esnasında mı? Belki biraz adrenalin, bu müthiş sürprizi çok daha unutulmaz kılabilir. Bir helikopter gezisiyle ya da drone’un beklenmedik bir anda getirdiği yüzük konseptiyle hayatınızın aşkını inanılmaz derece heyecanlandırabilirsiniz. Taze gül yaprağı kokularının atmosfer ile buluştuğu bir otel odası ya da prenseslere layık bir saray, aşkınızın bir evet kelimesinde buluştuğu o kusursuz ana şahit olabilir. Eğer parçaları onun birleştireceği, gizemli bir teklif yapmak ise niyetiniz, kalp atışlarını git gide hızlandıran bir yap-boz oyunuyla ya da yürüyüşe çıkmışken beklenmedik bir anda yaratıcı bir evlenme teklifi edebilirsiniz.

Düşlerinizi süsleyen sürpriz evlilik teklifini ister başbaşayken yapabilir, isterseniz sevdiklerinizin de katılacağı neşeli bir organizasyona dönüştürebilirsiniz. “Sevgi, paylaştıkça artar” sözünü hayata geçirmek için aileniz ve dostlarınız ile anlaşarak hayatınızın aşkı için hazırlayacağınız bu sürprize onları da ortak edebilirsiniz. Hatta çoklu bir organizasyon hazırlamanın avantajlarından faydalanarak evlilik teklifi sürprizine ortak bir kutlama imajı vermeniz ve çok daha fazla şaşkınlık yaratmanız mümkün. Tüm bunları hayata geçirmek için, farklı konseptlerden oluşan evlilik teklifi paketlerimizden düşlerinizdeki teklif anını karşılayan herhangi birini seçmeniz ya da tamamen kendinize özgü bir teklif konsepti oluşturmanız yeterli!

Mekan ve konsept seçimini tamamen size bırakan Sürprizler Diyarı, kişiye özel olarak oluşturduğu evlilik teklifi fikirleri ile kalıplaşmış evlenme tekliflerinin önüne geçerek, sıra dışılığa vurgu yapıyor. Ekibimiz hem evlilik teklifi tasarımı aşamasında hem de sonrasında, daima özel ve ayrıcalıklı hissetmenizi sağlıyor. Başlı başına şaşırtıcı bir olay olan evlilik teklifini, tamamlayıcı bir konsept ve size ait fikirler ile harmanlayarak, sevdiğiniz kişinin karakteristik özelliklerine uygun bir organizasyon yaratıyor. Kumsalda, yatta, otel odasında, Çırağan Sarayı’nda, Kız Kulesi’nde, sinemada, helikopterde ya da hayalini kurduğunuz herhangi bir noktada; havai fişekler, müzikler, alkışlar ve güller eşliğinde zamansız bir teklif yapmanın heyecanını Sürprizler Diyarı ile yaşayabilirsiniz. Diğer yandan, sevdiğiniz kişinin son ana kadar hiçbir şey anlamayacağı ve onda gerçek bir şok etkisi yaratacak evlilik teklifi paketlerimizden faydalanarak profesyonel ekibimizin oyunculuğu ve gizli kameralar eşliğinde evlilik teklifi edebilirsiniz. Ayrıca evlilik teklifi paketlerinden dilediğiniz kalemleri çıkarabilir ve dilediğinizi ekleyerek özgün bir konsept oluşturabilirsiniz.

Birçok farklı içerikteki evlilik teklifi paketleri ile size birbirinden değişik seçenekler sunan Sürprizler Diyarı, yapılan görüşmeler sonucunda istek ve arzunuza en uygun olan opsiyonları belirliyor. Her insanın farklı beklentileri olduğunun bilincinde olan tasarım ekibimiz, gerek sade gerek gösterişli evlenme teklifi fikirleri ile beklentileri karşılıyor. Açık alanlarda yapacağınız evlilik teklifleri için olumsuz hava koşullarını dahi göz önünde bulunduran ve daima yapıcı çözümler sunan Sürprizler Diyarı, müşteri memnuniyetini her daim ön planda tutuyor.

Evlilik teklifinin yanı sıra; yıl dönümü, doğum günü, sevgililer günü ve anneler günü gibi özel günler için de destek alabileceğiniz Sürprizler Diyarı’ndan, ilginç sürpriz fikirlerini inceleyebilir ve sevdiklerinizi şaşırtabilirsiniz. Örneğin; yıl dönümüzde eşiniz ile yat gezintisi yaparken gökyüzüne lazerle hislerinizi yansıtabilir, annenize drone ile hediyesini takdim edebilir ya da kumsal organizasyonumuz sayesinde arkadaşınız veya sevgiliniz için eşsiz bir doğum günü partisi verebilirsiniz!

Senelerdir, aşkla çalışan bir ekip ile aşkı ve sevgiyi yücelten Sürprizler Diyarı, sevdiklerinizi unutamayacakları bir şekilde mutlu etmeniz için en özel anlarınıza ortak oluyor. Gerçekleştirdiğimiz organizasyonların bir bölümünü bulabileceğiniz video ve foto galeri sayfamız, yaptığımız işe verdiğimiz önemi yansıtırken sizin de sürpriz evlilik teklifi paketlerimiz ve diğer hizmetlerimiz hakkında fikir edinmenizi sağlıyor. Siz de en mutlu ve heyecanlı anlarınız için bizi tercih edebilir, gerisini Sürprizler Diyarı’nın konsept ekibine bırakarak sabırsızlandığınız gün için stres yapmadan heyecanla beklemenin tadını çıkarabilirsiniz!

Sürpriz evlilik teklifi organizasyonu alanındaki tecrübelerimizi Sürprizler Diyarı’nda sizlerle buluşturmak istiyoruz. Birbirinden farklı evlilik teklifi fikirlerinin fikir olmaktan çıkıp profesyonel bir şekilde sürpriz evlilik teklifi organizasyonlarına nasıl dönüştüğünü sitemizden takip edebilirsiniz.Farklı ve orijinal evlilik teklifi organizasyon videolarının yer aldığı video galeri bölümümüz, fikirlerin, hayallerin gerçeğe dönüştüğü, farklılığımızı görebileceğiniz en önemli adrestir.

Sürprizler Diyarı; sizin fikirlerinizin, sizin düşüncelerinizin, sizin hayallerinizin ön planda olduğu, profesyonel bir yaklaşımla, hayalinizdeki evlenme teklifi organizasyonunu muhteşem bir şekilde gerçekleştirebileceğiniz tek adrestir. Yatta, Lazerle, Kız Kulesi'nde, Helikopterde, Kumsalda, Sinemada En Farklı Sürpriz Evlilik Teklifi Organizasyonları Ekonomik Fiyatlarla paketler halinde sizlere sunulmuştur.

Sizin hayat hikâyenizden yola çıkan, tamamen kişiye özel sürprizlerle sizi gerçek dünyadan sürpizler diyarına masalsı bir yolculuğa çıkaran muhteşem bir organizasyon…

Birbirinden farklı konsept ve birbirinden muhteşem yatlarla Boğaz’ın benzersiz güzelliği eşliğinde, torunlarınıza dahi anlatacağınız büyüleyici bir evlilik teklifi hikâyesi.
Hayatınızın en güzel anını yaşatmak için, tamamen o ana özel tasarlanmış mumlar, gül yaprakları, kemancı ve size,  kesinlikle özel olduğunuzu hissettirecek profesyonel bir ekip…

Bizimle iletişime geçtiğiniz ilk andan itibaren , %100 müşteri memnuniyetini ilke edinmiş müşteri temsilcilerimiz…

Organizasyonun başından sonuna kadar güvenebileceğiniz, organizasyona kendi organizasyonu gibi sahip çıkan profesyonel saha ekibimiz…

Sürprizler Diyarı sürpriz organizasyonların vazgeçilmez adresi…

Merak Edilenler

Yat turu ve Boğaz Köprüsü altında Türkiye nin en güçlü renkli lazer cihazı ile gerçekleştirilen evlilik teklifi organizasyon fiyatları 1.400 TL den başlamaktadır. (Yat Lazerle Evlilik Teklifi 1 Saatlik Eko Paket) 1 saatlik yat turu, masa süslemesi,koktely servis, renkli lazer... Devamını Oku >>
Evet yatta lazerle evlilik teklifi organizasyonu yapılabilir. Soğuk havalarda yatın şeffaf brandası kapatılarak rüzgar ve soğuktan izole edilir ve webosta dediğimiz ısıtma sistemi sayesinde de içerde bir restoran sıcaklığını bulabilirsiniz. Lazerle evlilik teklifi anında, yatın... Devamını Oku >>
Sürprizler Diyarı Organizasyon sizin hayalinizdeki sürpriz evlilik teklifi organizasyonunu profesyonel bir anlayış ve yaklaşım içerisinde gerçekleştirmek için kurulmuştur. Farklı fikirler , farklı düşünceler , ilginç evlilik teklifi organizasyon projeleri ekibimize heyacan... Devamını Oku >>
İstanbul da evlilik teklifi organizasyonları alanında faaliyet gösteren bir firmayız. Organizasyonlarımızı İstanbul içinde farklı farklı mekanlarda gerçekleştiriyoruz. Bu bazen Kız Kulesi, bazen Çırağan Sarayı, bazen sokakta, bazen kumsalda, bazen boğazda bir yat gezintisi... Devamını Oku >>
Farklı, değişik evlilik teklifi paketlerimizi ; Sitemizde Farklı Evlilik Teklifi Paketleri altında bulabilirsiniz. Daha detaylı bilgi almak için için müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz. Kendi alanında uzman binlerce organizasyon gerçekleştirmiş müşteri temsicilerimiz... Devamını Oku >>
Yatta gerçekleştirilen lazerle evlilik teklifi organizasyonları gece organizasyonlarıdır. Eko paketlerde yer alan amatör fotoğraf çekimi standart olarak sunulmaktadır ve genel itibariyle ücretsizdir. Fakat çekimin gece olması, yattaki organizasyonun hareketli bir çekim olması, bir... Devamını Oku >>
Yatta evlilik teklifi organizasyonlarında kullanılan lazer cihazı 30 watt gücünde Türkiye nin en güçlü renkli lazer cihazlarındandır. Organizasyon yapanlar çok iyi bilirler, fotoğraftaki görüntülerden çok daha parlak ve çok daha etkileyici bir şekilde köprüye gerçekten uzak... Devamını Oku >>
Kumsalda yapılan evlilik teklifi organizasyonları açık alanda olduğu için, hava koşullarını organizasyon firması ile birlikte takip etmenizi tavsiye ederiz.Hava durumu 3 gün öncesinden kendini göstermektedir. Böyle bir olumsuz durum karşısında organizasyon tarihini... Devamını Oku >>
Son dönemlerde sık sorulan sorulardan bir tanesi :) Kurumsal bir statüye kavuşmamış organizasyon firmalarının sektöre verdiği en büyük zarar, böyle bir sorunun sorulması için kimbilir neler yapıldı ve yapılmaya devam ediliyor. Öncelikle Sürprizler Diyarında bir evlilik teklifi... Devamını Oku >>
Sürprizler Diyarı nda sürpriz evlilik teklifi organizasyonuna karar verdikten sonra 2-3 gün öncesinden organizasyonunuzun tarihini değiştirebilir, organizasyonunuzu beklemeye alabilir veya hiç bir sebep göstermeksizin iptalini talep edebilirsiniz. Bununla ilgili yatırmış olduğunuz bir... Devamını Oku >>
Kumsalda gerçekleşen evlilik teklifi organizasyonları 3.250 TL den başlayan fiyatlarla sitemizde yer almaktadır. Kumsalda evlilik teklifi organizasyonlarında özel bir plaj kapatılmaktadır. Güvenliği olan, üzerinde 5 yıldızlı restoranı olan bir tesis seçilir , 2 saat boyunca... Devamını Oku >>
Sürpriz evlilik teklifi fiyatları en düşük 500 TL den başlamaktadır. Ekonomik Paketler içerisinde Sürpriz kutularla yapılan evlilik teklifi buna örnektir. Kampanyalı bir fiyattır, yoksa organizasyon gerçekten çok güzel bir organizasyondur. Bazen basit ama hiç beklemediği bir anda... Devamını Oku >>
Evlilik teklifleri nasıl olmalı? Baştan kendini belli mi etmeli, beklenmedik anda bir anda sürpriz bir şekilde mi ortaya çıkmalı. Romantik mi olmalı, yoksa sürpriz kısmı daha mı ön planda olmalı. Daha önce yapılmamış yeni bir fikrin hayata geçirilmesi şeklinde mi olmalı, yoksa... Devamını Oku >>
Sürpriz evlilik teklifi paketlerimizde evlilik teklifi bazen başta, bazen ortada bazen de sonda gerçekleşebilmektedir. Bu organizasyonun içeriğine ve çiftin isteklerine göre değişir. Mesala romantik bir akşam yemeği içeren mekan kapama şeklinde gerçekleşen evlilik teklifi... Devamını Oku >>
Hayatınızın bambaşka bir yöne ilerlediğini bildiğiniz anlar vardır. İşte evlilik teklifi; bu özel anların başına yazdırır kendini. Artık hayatınızı dünya üzerinde yaşayan bir başkasıyla birleştirmek istediğiniz biri var. Ve ona hayatının sonuna kadar hatırlayacağı... Devamını Oku >>
Yatta evlilik teklifi fiyatları için; 1 saat yat turu ile ve 30 watt gücündeki renkli lazer cihazları kullanılarak yapılan en ekonomik paket 1.000 TL olarak uygulandığını söyleyebiliriz. Bu paket profesyonel fotoğraf çekimi ve profesyonel kamera çekimi eklendiğinde 1650 TL.... Devamını Oku >>
En güncel konulardan biri evlilik teklifi. Evlilik teklifi edecek beyfendiler için üzerinde durulması gereken, araştırılması gereken, önem verilmesi gereken bir konudur. Evlilik yolunda ilerleyen her hanım efendinin hayalidir, romantik bir evlilik teklifi. Bazen hiçbir emek harcamadan... Devamını Oku >>
Lazerle evlilik teklifi organizasyonu fiyatı 1.000 TL dir. 1 saatlik yat turu, masada size özel romantik süslemeler, hafif yemek menüsü veya koktely servis, lazerle köprüye istediğiniz mesajların yazılması, evlilik teklifi anında volkan patlatılması, 1 buket gül ve amatör olarak... Devamını Oku >>
Lazerle evlilik teklifi organizasyonu; sadece İstanbul a özgü sadece İstanbul a yakışan, kıtaların birleştiği yerde kalplerinde birleştiği muhteşem bir görsel şölendir. Boğazda muhteşem yatlarla yapılan romantik turların devamında en az 30 watt gücünde renkli lazer... Devamını Oku >>
Evlilik Yıldönümü; evlilik kararı alarak hayatlarında yeni bir sayfa açmış olan çiftlerin 1 yıl sonra aynı tarihte ilişkilerini tazelemek adına birbirlerine yaptıkları hoş sürprizlerdir. Evlilik Yıldönümü için yapılacak sürprizler hem bayan tarafından hem de erkek... Devamını Oku >>
Boğazda evlilik teklifi etmeyi düşünüyorsanız gerçekten o kadar çok, o kadar güzel mekan var ki inanın buraya yazmakla sığmaz. Çok güzel, çok zengin bir şehir İstanbul, son zamanlarda evlilik teklifi organizasyonu için bile turist almaya başladık bile. Romantizmin başkenti... Devamını Oku >>
Sürprizler Diyarı ile hayatınızın en önemli kararını verirken unutulmaz bir anıya sahip olabilirsiniz. Evlenme teklifiniz hayallerinize ve zevklerinize uygun olarak organize edilir ve size yalnızca anın mutluluğunu yaşamak kalır. Evlilik, çiftlerin alacakları en önemli ve en mutlu... Devamını Oku >>
Evlilik teklifi, hiç kuşkusuz yıllar geçse de aynı heyecanla anlatılacak en özel, en güzel andır. Kimisi kalabalıklar içinde ilan eder aşkını kimisi sakinliği tercih eder; kimisi bol atraksiyonlu, her anı heyecan dolu olsun ister kimisi sakin, romantik bir an olsun ister. Ama ortak... Devamını Oku >>
Teknede evlilik teklifi; halk dilinde tekne olarak kullanılan ve sitemizde teknede geçen sürprizleri içeren paketleri, Yatta evlilik teklifi paketleri başlığı altında bulabilirsiniz. Yatın kullanıldığı sürpriz evlilik teklifi organizasyonlarında mutlaka romantik bir boğaz turu... Devamını Oku >>
Lazerli Sürpriz Evlilik Teklifi Organizasyonu; Boğaz da yat turu şeklinde yapılan bu organizasyonlarda Boğaz Köprüsü altında 30 watt lık renkli lazer cihazları ile sürpriz evlilik teklifi organizasyonları muhteşem bir görsellikte gerçekleştirilmektedir. Devam eden yat turu... Devamını Oku >>
En farklı ve adrenalin dolu evlilik teklifini şehrin en güzel manzarasıyla birleştirmek için tercih edilen en güzel yol helikopterde evlilik teklifidir. Farklı ve heyecanın doruklarında şehre tepeden bakarken sevdiğinize hayatının unutulmayacak dakikalarını hediye edeceksiniz.... Devamını Oku >>
En sevdiğiniz aktiviteniz neden evliliğinizin başlangıcı olmasın. En rahat ortamda önceden hazırlanmış videonuz ister en romantik anlarınızın slayt gösterisi ister adını bile bilmediğiniz birçok insanın sizin duygularınızı aktardığı harika bir kolaj isterseniz de sizin... Devamını Oku >>
En Eğlenceli Doğum Günü Sürprizleri! Hayatınızda yeri olan, sevdiğiniz insanları mutlu etmenin önemli yollarından biri onlara, kendilerini değerli hissettirecek sürprizler yapmaktan geçer. Hele bir de bu sürprizleri doğum günleri gibi sadece onlara özel zamanlarda yaparsanız... Devamını Oku >>
Evlilik Teklifi, Doğum Günü, Yıl dönümü ve Diğer Özel Günler Hayatınızın kadınını/adamını buldunuz ve asırladır sorulmuş o büyülü soruyu sormaya karar verdiniz. Evlilik teklifini edip cevabı bekleyeceğiniz o özel anı heba etmemek, olabildiğince özel bir atmosferde... Devamını Oku >>
Yatta Evlilik Teklifi İle İstanbul Aşkınıza Şahit Olacak Çiftlerin ömürleri boyunca unutamayacakları anlardan biri de evlilik teklifi anlarıdır. Birlikteliklerini aile olma evresine taşımak isteyen çiftler, öncelikle evlilik teklifi anını doğru zamanda ve doğru atmosferde tercih... Devamını Oku >>
Sürprizler Diyarı
Tıkla Ara Whatsapp Email Gönder
img