Surprise Wedding Proposal Packages

  • Hepsi
  • En Beğenilen
  • En Romantik
  • En Şaşırtıcı
  • En Çok Tercih Edilen
  • En Çok Sorulan

Neden Sürprizler Diyarı

Romantik Ruhunuzu Serbest Bırakın

Kendini öyle tanımlasın ya da tanımlamasın bizce seven ve sevdiğini mutlu etmek isteyen her insan biraz romantiktir, çünkü romantizm aşkın doğasında vardır. Aşkı evlilikle taçlandırıp, yeni bir hayata ilk adımınızı atarken, Sürprizler Diyarı olarak evlenme teklifi organizasyonu ile ilgili her konuda yanınızdayız. Gül yaprakları ve mumlarla süslü bir masada baş başa yemek yerken bir anda kemanlar çalmaya başlasa, belki sevgiliniz için seçtiğiniz bir çift güzel söz, belki onun için yazdığınız bir şiir ya da içten bir "Seni seviyorum" dökülse dudaklarınızdan ve siz dünyanın en güzel "Evet"ini almak için hep arzu edilen o soruyu sorsanız?: "Benimle evlenir misin?"

Ayaklarını Yerden Kesin

Siz de uçarı ruhunuzu açığa çıkarmak ve sevdiğinizin ayaklarını yerden kesecek heyecan dolu bir sürpriz planlamak istiyorsanız, seçeceğiniz evlilik teklifi paketi İstanbul semalarında süzülen bir helikopter turu olabilir. Tarihi Yarımada tam anlamıyla bütün güzelliği ile altınızda uzanırken, malum soruyu sormanın tam vaktidir bizce. Bu çok özel ana şahitlik etmesini isteyeceğiniz yakınlarınız için 6 kişilik bir helikopter seçebilir ya da 2 kişilik helikopterimizle hafızanıza kazınacak bu anların tadını baş başa çıkarabilirsiniz.

Onu Bir Peri Masalına Davet Edin

Beyaz atı olsun olmasın, hayatının prensesini bulan prensler için harika bir alternatif olan Çırağan Sarayı’nda yapacağınız sürpriz bir evlilik teklifi ile masalsı bir hayata ilk adımınızı atabilirsiniz. Boğaz'ın en güzel yerinde bulunan ve güzel İstanbul’u altın bir gerdanlık gibi önünüze seren Çırağan Sarayı’nda akşam yemeği yedikten sonra, geceye sizi sarayın rıhtımından alan yatta devam edebilirsiniz. Modern bir prens olarak sevdiğinizin gönlünü yeniden fethedeceğiniz bu unutulmaz gecede lazer ışıkların yardımıyla Boğaz Köprüsü'nü dile getirip kalbinizden geçenleri sessizce söyleyebilir ve sevginizi gecenin karanlığında parlayan renkli bir ışık gibi yayabilirsiniz.
Saraylar, parklar, ormanlar, sahiller ve Boğaz… Birbirinden romantik, birbirinden ince evlilik teklifi sürprizleri İstanbul şehrinin güzelliğini aşkınızın fonuna çevirirken, siz de bu duygusal anları doğru sözcüklerle unutulmaz kılmak için hazır olsanız iyi edersiniz.

Güvenilir Hizmet
İade Garantisi
7/24 Destek
Esnek Plan & Organizasyon
Hızlı İletişim
Doğru Tercih & Kaliteli Hizmet
Background Shape
Background Shape
Background Shape
Background Shape

Özel Teklifler & İndirimler

Müşteri Yorumları

Demo Image Demo Image Demo Image Demo Image Demo Image
Background Shape
Tıkla Ara Whatsapp Email Gönder
img