Müzisyen Kiralama

profesyonel-muzisyen-temini
profesyonel-muzisyen-temini

Müzisyen Kiralama

Sürprizler Diyarı'ndan Müzisyen Kiralama Hizmeti

Sürprizler Diyarı'nda hayallerin sınırı yok. Siz yeter ki düşleyin, biz sürprizlerimizle hep sizin yanınızdayız. Her geçen gün genişleyen hizmet yelpazemizde artık çeşitli organizasyonlar için “müzisyen kiralama hizmeti” de bulunuyor. Evlilik teklifi, kına gecesi, doğum günü, evlilik yıl dönümü, mekan açılışı, nikah kutlaması, özel toplantı ve yemek organizasyonları, sergi açılışı gibi profesyonel müzisyen ihtiyacı duyduğunuz özel zamanlarda; her biri konusunda eğitim almış değerli müzisyen arkadaşlarımızla sizlerin yanınızdayız. Keman, gitar, saksafon, akordeon, viyolonsel, yan flüt gibi farklı enstrüman seçeneklerinden sadece birini ya da bu enstrümanların bazılarından oluşan bir orkestrayı tercih edebilirsiniz. Böylece  etkinliklerinize Sürprizler Diyarı markası kalitesi ve farkıyla canlı müzik ekleyebilir ve unutulmaz anlara imza atabilirsiniz.

Evlilik Teklifi İçin Müzisyen Temini

Sürprizler Diyarı'nın sunduğu evlilik paketlerinin pek çoğunun kapsamında zaten müzisyen temini bulunuyor. Çünkü bu kadar romantik bir anı müziksiz, balonsuz ve kırmızı kalpsiz düşünmek pek mümkün değil. Fakat evlilik teklifi organizasyonunu kendiniz hazırlamak isterseniz, size özel çözümler üretmeye devam ediyoruz. Müzisyen temini de bu özel seçeneklerden yalnızca biri. Bizden sadece “müzisyen kiralama hizmeti” alarak bu özel anı canlı müzikle taçlandırabilir ve sevgilinize özel bir sürpriz yapabilirsiniz. İnternette “Evlilik teklifi kemancısı”, “Evlilik teklifi gitaristi” gibi aramalar yaparak boş yere zaman kaybetmeyin. Çünkü Sürprizler Diyarı, evlilik teklifi müzisyenleriyle de sizin yanınızda!

En Romantik Anlara Romantik Müzikler Yakışır

Örneğin eşinize evlilik yıl dönümü için özel bir akşam yemeği hazırlamak istediğinizde, bu yemeğin hiç beklenmedik bir anında en romantik müzikleri çalan bir kemancı ortama dahil olsa, ve siz eşinizi dansa kaldırsanız harika olmaz mı? Ya da iş yerinizin açılış kokteylinde, konuklarınıza  nefis bir orkestradan mükemmel ezgilerle sürpriz yapmak istemez misiniz? Nikah gününüzde salona bir kemancı eşliğinde girseniz nasıl olurdu? Ya da sevgiliniz, doğum gününde en sevdiği şarkıyı çalan bir gitarist ile ona sürpriz yaptığınızda mutluluktan havalara uçmaz mı? Alternatifleri çoğaltmak mümkün. Söylemiştik baştan; siz yeter ki hayal edin; biz sürprizlerimizle size romantik ambiyanslar hazırlarız.

Hayatın özel anlarını profesyonel müzisyenlerle taçlandırmak istediğinizde sadece bizi aramanız yeterli. Detaylı bilgiler için bize iletişim adreslerimizden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

 

Müzisyen Kiralama Hakkında Bilgi ve Rezervasyon İçin Zeynep Hanım : 05302854825


Teklif Al

Müzisyen Kiralama hakkında detaylı bilgi almak için hemen 0532 565 4825 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz. Veya başvuru formunu doldurup bize mesaj bırakabilirsiniz:

Tıkla Ara Whatsapp Email Gönder
img