Video Galerisi

Sürprizler Diyarı; sizin fikirlerinizin, sizin düşüncelerinizin, sizin hayallerinizin ön planda olduğu, profesyonel bir yaklaşımla, hayalinizdeki evlenme teklifi organizasyonunu muhteşem bir şekilde gerçekleştirebileceğiniz tek adrestir. Yatta, Lazerle, Kız Kulesi'nde, Helikopterde, Kumsalda, Sinemada En Farklı Sürpriz Evlilik Teklifi Organizasyonları Ekonomik Fiyatlarla sunulmuştur. 

Aşağıda bulunan linkten gerçekleşen organizasyonlara ilişkin fotoğraf ve videolarınızı indirebilirsiniz.. 

Videolarınızı İndirmek İçin Tıklayınız

Helikopterde Evlilik Teklifi

Alperen Bey , Merve Hanım için güne yayılan farklı sürprizler hazırladı... Fikirlerini paylaştı... Özel Araçla sabah evden alınan Merve Hanım önce kuaföre, sonra kendisini Lacivert Restaurant'ta beklemekte olan Alperen Bey'in yanına götürüldü. Lacivertteki Brunch sonrası ruhtıma yanaşan yatla alınarak romantik bir Boğaz Turu gerçekleştirdiler. Yatta devam eden sürprizler sonrasında, araçla Heliport alanına geçtiler ve Merve Hanım'ın ayakları yerden kesildiğinde Alperen Bey'in sürprizi gecikmedi:) Helikopterde tektaş yüzükle evlilik teklifini gerçekleştirdi. Sürprizler Diyarı olarak kendilerine bu güzel organizasyonun çekim ve montajında eşlik etmeye çalıştık. Çiftimize ömür boyu mutluluklar dileriz.

Organizasyon Fotoğrafları
Helikopterde Evlilik Teklifi

Çırağan Yat Lazerle Evlilik Teklifi

Vip araçla Göksu Hanımı evinden alan Ahmet Bey, helikopter turu sonrasında Çırağan Sarayı'na helikopterle indiler... Çırağan Sarayı'nda muhteşem bir yemek sonrasında vip yatımızla köprüde Türkiye'nin en güçlü renkli lazer cihazı ile sürpriz evlilik teklifini gerçekleştirdi.

Organizasyon Fotoğrafları
Çırağan Yat Lazerle Evlilik Teklifi

İzoletta Evlilik Teklifi

Muhteşem bir ambiyans, otantik bir ortam, başbaşa şömine başında romantik bir akşam yemeği... Sadece size özel, sadece size ait... Erkan Bey'in Özge Hanım için gerçekleştirdiği sürpriz evlilik teklifi... Çiftimize bir ömür mutluluklar diliyoruz.

Organizasyon Fotoğrafları
İzoletta Evlilik Teklifi

Sürpriz Kutu Organizasyonu

Kadir Bey' yıldönümü için çok özel bir çiçek siparişi vermek istedi. Yaprağında mesaj yazılı olan gerçek güller ve sürpriz kutulardan çıkan gümüş kolye ile İmren Hanım'ı şaşırtmayı başardı. Bol sürprizli günler diliyoruz.

Sürpriz Kutu Organizasyonu

Çırağan Sarayında Evlenme Teklifi

Çırağan Sarayında sultanlara layık bir ağırlama , Saray mutfağından çok özel lezzetler ve devamında muhteşem bir yatla romantik boğaz turu ve lazerle köprüde evlilik teklifi organizasyonu. Muhammed Bey ve Duygu Hanıma mutluluklar diliyoruz.

Organizasyon Fotoğrafları
Çırağan Sarayında Evlenme Teklifi
Sürprizler Diyarı
Tıkla AraWhatsappEmail Gönder
img