Demo Image

Kız Kulesi Evlilik Teklifi Paketleri

Kız Kulesi Evlilik Teklifi Paketleri

Hayaliniz Kız Kulesi’nde evlilik teklifi mi? İki kıtanın ortası, mavi gözlü kızın gamzesi, nice efsanelerin konusu, Kız Kulesi'nde hayatınız boyunca unutamayacağınız en özel anlarınızı sürprizler diyarı farkıyla yaşayın. Boğazın ortasında, dört bir yanınız muhteşem İstanbul silueti ile Bizans ve Osmanlının gözbebeği kız kulesi tarihine sizin de adınızı yazmak için tüm hazırlıklarımızı yaptık. İster özel yatımız ile boğazın kadim sularına mesajınızı yazalım isterseniz de baş başa ve sadece size özel anlarınızı Kız Kulesi'nin tarihine ekleyelim.

Boğaz’ın ortasında yemek keyfi sadece İstanbul’un İmzası Kızkulesi’nde... Evet Kız Kulesi İstanbul’un imzasıdır. Evlenme tekliflerinin, doğum günlerinin  en romantik mekanıdır. İki kıtanın kesiştiği noktada, dünyada bir eşi daha olmayan konuma ve 2500 yıllık gizemli bir tarihe sahip Kızkulesi’nin restoranında, özel bir akşam yemeği yiyebilirsiniz. Sonrasında vip yatlarımızdan bir tanesi ile ister evlilik teklifi, isterse doğum günü organizasyonlarınız için Sürprizler Diyar’ında bir yolculuğa çıkarsınız. Dünya mutfağının seçme lezzetlerinden oluşan mönülerini, mistik ambiyansına uygun klasikleşmiş nostaljik canlı müziği eşliğinde kendinizden geçeceksiniz. 

İsterseniz Kule Barı kapatıp, son derece romantik bir süsleme eşliğinde sevdiğinizle baş başa çok özel bir akşam yemeğini ve sürprizlerinizi buluşturabilirsiniz… En kapsamlı kız kulesi evlenme teklifi organizasyonları ve size özel fiyatlarımızla en güzel anılarınızı hazırlamak için Sürprizler Diyarı'nda buluşalım.


Teklif Al

Paket Seçenekleri

  • Hepsi
  • Ekonomik
  • Standart
  • VIP
  • Yemekli
Tıkla Ara Whatsapp Email Gönder
img