Demo Image

Lazerle Evlilik Teklifi ve Havai Fişek Paketleri

Lazerle Evlilik Teklifi ve Havai Fişek Paketleri

Lazerle Evlilik Teklifi

En mutlu anınızda heyecanınıza tüm şehrin ortak olmasını ister misiniz? Lazerle evlilik teklifi unutulmaz bir evlilik teklifinde bulunmak isterken İstanbul'a aşkını haykırmayı arzu edenlerin seçimi oluyor. İstanbul'un simgesi köprüde evlenme teklifi hayalini gerçekleştiren organizasyon sırasında romantik çiftin isimleri ve evlilik teklifi lazerle Boğaz Köprüsü'nün altına yansıtılıyor. Romantizmin doruklarındaki anları sizin kelimelerinizle ilan eden bu özel gösteride rengarenk lazer ışıklar kullanılıyor.

Her genç kadının hayalindeki masallara yaraşır güzellikteki evlilik teklifini gerçeğe dönüştüren lazerle evlilik teklifi etkinliği; güller, balonlar, mumlarla romantik atmosfer yaratıyor. Tekne tüllerle süslenerek adeta bir aşk gemisine dönüşüyor. Rüya gibi bir geceyi tarif eden sürpriz, çiftin isteği haline özel hazırlanan romantik bir yemekle tamamlanabiliyor. Mutluluk gözyaşlarının tutulamayacağı, ayakların yerden kesileceği, aylarca konuşulacak Boğaz'da evlilik teklifi, İstanbul Boğazı'nın mükemmel manzarasına aşk katıyor. Boğazda evlilik teklifi organizasyonu, aşkınızı tüm şehre ilan ediyor ve bu özel gecenin her anını ilişkinize unutulmaz bir anı olarak ekliyor. Duyacağınız "evet"in heyecanını tüm İstanbul'a ilan edecek olan etkinlik kapsamında siz dizlerinizin üstüne çökmüş teklifte bulunurken patlayan volkanlar ve ışık gösterileri ile teklifin coşkusunu artırabilirsiniz. Havai fişeklerle aşkınızın imzasını gökyüzüne atacak olan organizasyonu tercih ederek son yılların trendi köprüde evlilik teklifi yapabilir, modaya ayak uydurabilirsiniz. Arkadaşlarınızın imreneceği, aylarca konuşulacak evlilik teklifini teknede düğün ile pekiştirebilir, engin denizlerde sonsuz aşkınızı ölümsüzleştirebilirsiniz. 

Lazerle evlilik teklifi etkinliği için tüm sürprizler en ince ayrıntısına kadar planlanıyor; dileyen aşkını anlatan bir müzikle, isteyenler aşk dolu pozları kaydedecek profesyonel fotoğrafçılarla organizasyonu özelleştiriyor. Uzun yıllardır hayalini kurduğunuz, kız arkadaşınızın mutluluktan nefesini kesecek o özel an için endişelenmeyi bir kenara bırakarak profesyonel organizasyon desteği ile mutluluğun tadını çıkarabilirsiniz. Hayatta sadece bir kez yaşayabileceğiniz o anın mükemmel olmasını istiyorsanız siz de Boğaz'da evlilik teklifini tercih edebilirsiniz. Sizlere dünya evinin kapılarını açacak o özel günde etkileyici bir evlenme teklifi yapabilirsiniz. 

Evlenme teklifi organizasyonunda istek halinde çiftin özel fotoğrafları da süslemeler içinde kullanılıyor. Teklifin başrolündeki çift için özel bir şarkı, hediye veya simge varsa teknede onlara da yer verilerek, benzersiz bir kutlama gerçekleştirilebiliyor. Kentin tarihi manzarası, çiftin romantizmine büyüleyici bir tema vadederken Boğaz'ın serin rüzgarları, aşkı derinlemesine hissetmeniz için romantik müziği kulaklarınıza taşıyor. Siz de lazerle evlilik teklifi yaparak aşkınızı mutlu sona taşıyacak o anları benzersiz kılabilir, örnek gösterilerek bir evlenme teklifi hazırlayarak sevdiğiniz kadını dünyanın en mutlu gelin adayı yapabilirsiniz. 


Teklif Al

Tıkla Ara Whatsapp Email Gönder
img