Demo Image

Sinemada Evlilik Teklifi Paketleri

Sinemada Evlilik Teklifi Paketleri

Fotoğraflarınızdan bir foto klip yapıp bunu perdeye yansıtacaksanız direk sinema salonu ile görüşebilirsiniz.Bunun için bir organizasyon şirketine ihtiyacınız olduğunu düşünmüyoruz. Sinemada gerçekten sürpriz bir evlilik teklifi organizasyonu gerçekleştirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Sinema da gerçekleştirilen evlilik teklifi organizasyonları 2 farklı tipte gerçekleşebilir. Birincisi sinema salonu kapatılmadan normal seyircilerle birlikte bir film izlerken, filmin başında, ortasında veya sonunda yapılan evlilik teklifleridir. Son dönemde foto klip hazırlatarak yapılan teklifler o kadar arttı ki, seyirciler sürekli aynı tarz teklifler karşısında rahatsız olmaya başladılar. Onlar da haklı hem film izlemeye geliyorlar hem de her hafta aynı şeyleri izlemek zorunda kalıyorlar. O yüzden grup sinemaların çoğunda salon kapama olmadan bu tip sinemada evlilik teklifi organizasyonlarına izin verilmemektedir. Tabi yeni fikirler yeni düşünceler ve sinema tekniği ile sinemanın ruhuna özüne uygun olan evlilik teklifleri istisna tutulabilir. 

İkinci tip evlilik teklifi ise salon kapama şeklinde yapılan tekliflerdir. Bu tip salon kapama şeklinde yapılan evlilik tekliflerinde, çok farklı , çok etkileyici evlilik teklifi organizasyonları yapılabilir. Salon da , sinema da , size ait olduğu için hayalleriniz sizi nereye götürürse gitmekte serbestsiniz. Sinemada farklı bir evlilik teklifi düşünüyorsanız gelin, profesyonel ekibimizle size yardımcı olalım.


Teklif Al

Tıkla Ara Whatsapp Email Gönder
img