Demo Image

Yatta Lazerle Evlenme Teklifi Paketleri

Yatta Lazerle Evlenme Teklifi Paketleri

                Lazerle evlilik teklifi de olur mu demeyin, o kadar da güzel olur ki! Bir de Boğaz'da olursa, bir de köprüler kurulursa arada, muhteşem olur üstelik. Çünkü köprüler birleştirir, köprüler kavuşturur, köprüler buluşturur. Tıpkı Boğaz Köprüsü'nün Asya ile Avrupa'yı buluşturduğu gibi; tıpkı iki aşık kalbin arasında kurulan evlilik köprüsü gibi.

                Boğaz Köprüsü tüm güzelliğiyle özel anlara fon olarak katılabilir elbette. Ama biz, sizin için hazırladığımız Lazerle Evlilik Teklifi Organizasyonu senaryosunda, Boğaz Köprüsü'nü bir fon olmaktan çıkarıp, repliği olan mükemmel bir oyuncu haline getirdik. Bu senaryoda köprü adeta dile geliyor ve sizin yüreğinizden geçen sözleri renkli yazılarla Boğaz'ın romantik ortamına ve elbette sevdiğinize aktarıyor. Bu muhteşem tablodan büyülenmemek mümkün mü? Üstelik bu senaryo, sadece evlilik teklifi için değil; mutlu ve özel bir haberi vermek, bir duyguyu anlatmak isteyen ya da sadece sevdiğini söylemek isteyen herkese hitap ediyor. Düşünsenize; sevdiğinize Boğaz Köprüsü aracılığıyla “seni seviyorum” diyorsunuz, ya da “iyi ki doğdun” diyorsunuz, ya da “bebeğimiz yola çıktı, geliyor” diyorsunuz. Ne kadar heyecan verici değil mi.

                O halde gelin adına her ne kadar “lazerle evlilik teklifi” desek de, aslında “Boğaz'da yaşanan mutluluk” diye de genelleyebileceğimiz paketlerin detaylarına birlikte göz atalım.


Teklif Al

Tıkla Ara Whatsapp Email Gönder
img