Mega Yat

mega-yat
mega-yat

Mega Yat

Yalnızca evlilik teklifi değil doğum günleri de yat kiralama yöntemiyle unutulmaz kılınabilir. Güzel bir yat kiralayarak kendiniz, sevgiliniz, eşiniz, arkadaşınız, anne ya da babanız için kusursuz bir sürpriz kutlama tertip edebilirsiniz. Yatta doğum günü, yine sizin talepleriniz doğrultusunda hayata geçirilecek dekoratif süslemeleri, müzik, yemek gibi hizmetleri, lazer, havai fişek gibi ilave aksiyonları, sürprizleri ve elbette dillere destan bir yat gezintisini kapsar.

Mega Yatımız ;  motoryat kapasitesindeki İstanbul’daki en büyük yatlardan birisidir. 32 metre boyunda olup 60 kişi yemek kapasitelidir. Toplam 120 yolcu kapasitesi mevcuttur. Yatta gerçekleştrieceğiniz her türlü yemekli , koktely servisli organizasyonlarınız için her türlü konfora sahiptir. Evlilik teklifi , doğum günü ve yıldönümü organizasyonlarını, muhteşem yatımızla benzersiz kılabilirsiniz.


Teklif Al

Mega Yat hakkında detaylı bilgi almak için hemen 0 212 287 29 42 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz. Veya başvuru formunu doldurup bize mesaj bırakabilirsiniz:

Tıkla Ara Whatsapp Email Gönder
img