Vip Araç Kiralama Hizmetleri

soforlu vip araç kiralama (10)
soforlu vip araç kiralama (10)

Vip Araç Kiralama Hizmetleri

Sürprizler Diyarı marka ve hizmet kalitesi ile çeşitli donanım ve konforda Mercedes Vito marka VIP araçlarımız ile transfer ve tur talepleriniz için buradayız. Özel şoförlü vip araçlarımızda aradığınız konfor, hizmet kalitesi ile birleşmekte ve memnuniyet odaklı bir hizmet vermekteyiz.

Araçlarımızda standart olarak; ara bölme, televizyon, maybach tavan, buzdolabı, kol dayama, touch pad, deri koltuk, minibar, WiFi elektrikli masalar,masajlı koltuklar ve eğlence sistemi mevcuttur. .

Araçlarımızda ekstra donanım olarak, sizlerin talebi doğrultusunda sunduğumuz,masajlı koltuk, Apple TV, Playstation 4, kahve makinesi, ipad gibi  lüks hizmetlerimizde mevcuttur.

Araçlarımız genel itibarıyla dış görünüm olarak siyah olup, isteğe bağlı olarak farklı renk seçeneklerimiz de mevcuttur.

Araçlarımızda minibar servisimiz ücretsizdir.

Üstün kalite standartlarımız, her bütçeye hitap eden paketlerimiz ve itidalli hizmetimizle siz kıymetli misafirlerimizi beklemekteyiz.

Araçlarımızla ister İstanbul içi turlar , isterse İstanbul dışı konaklamalı veya konaklamasız şekilde turlarımıza katılabilirsiniz.

Düğününüde nişanınızda gelin arabası olarak ta hizmet vermek üzere bizden şoförlü vip araç temin edebilirsiniz.

İstanbul Turu, Bursa Turu , Sapanca Turu, Karadeniz Turu en çok tercih edilen tur paketlerimizdendir.

Daha detaylı bilgi için lütfen bizi arayınız.

 


Teklif Al

Vip Araç Kiralama Hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak için hemen 0532 565 4825 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz. Veya başvuru formunu doldurup bize mesaj bırakabilirsiniz:

Tıkla Ara Whatsapp Email Gönder
img