Sürpriz Evlilik Teklifi Nasıl Planlanır

surpriz-evlilik-teklifi-26
Sürpriz Evlilik Teklifi Nasıl Planlanır
  • 24 Kasım 2016

Yüzüğü birlikte seçtikten sonra sürpriz evlilik teklifi nasıl planlanır?

Bazen sürpriz evlilik teklifi organizasyonunun her aşaması sürpriz olmayabilir. Örneğin evlilik yüzüğünü birlikte seçebilirsiniz. Çünkü en doğru yüzüğü seçmek, ya da yüzüğü seçme anını O'nunla paylaşmak gibi amaçlarınız olabilir. Panik yok, yüzüğü birlikte alma aşamasından sonra planlamaya başlayarak, hala sürpriz evlilik teklifi yapabilirsiniz.

Evet yüzüğü birlikte seçtiğiniz için yakında bir evlenme teklifi geleceğini doğal olarak anladı ve heyacanlandı. Ama unutmayın ki bu teklifin ne zaman, nerede, nasıl yapılacağını hala bilmiyor! Dolayısıyla O'nu şaşırtmak için bundan sonraki süreçte sizi zorlu bir görev bekliyor. İşte size bazı ipuçları:

Tatil ya da özel bir gün beklemeyin

Normalde özel günlerde yapılan sürpriz evlilik teklifleri, zaten güzel olan o günü daha da anlamlı kılar. Ama siz yüzüğü birlikte aldınız! Dolayısıyla yaklaşan doğum günü ya da sevgililer gününde yapacağınız evlenme teklifini kesin bekliyor olacak. O'nu şaşırtın ve özel günleri pas geçin! Sürpriz evlilik teklifinizi O'nun hiç beklemediği sıradan bir gün için planlayarak olaya heyecan katmak sizin elinizde!

Beyaz küçük yalanlar, senaryonun bir parçası

Normalde yalan söylemek kötüdür, zaten biz de böyle bir şeyi asla teşvik etmeyiz. Ama söz konusu olan şey sürpriz evlilik teklifi olunca, bazı küçük beyaz yalanlardan örülü senaryolara ihtiyaç olabilir. Mesela O'na “yüzüğün henüz hazır olmadığını” ya da “önümüzdeki hafta iş gezisi için şehir dışında olacağınızı” söylerek, hiç beklemediği bir anda şahane bir sürpriz hazırlayabilirsiniz.

Kafasını karıştırıp heyacanı yükseltin

Örneğin başbaşa geçireceğiniz bir hafta sonu için farklı farklı sürprizler hazırlayın. Mesela O'nu sahilde yürümeye davet edin, ya da akşama güzel bir yemeğe çağırın. Her seferinde sürpriz evlenme teklifi geleceğini düşünerek heyacanlansın. İlk seferinde teklif etmeyin, ikincisinde yine teklif etmeyin.

Teklif etmediğiniz her an heyecan biraz daha artabilir, kafasında soru işaretleri oluşabilir.  Her olası anı olabildiğince erteleyerek romantizmin ve heyecanın yükselmesini sağlayabilirsiniz. Aman dikkat, bu aşamada müstakbel eşinizi fazla üzmemeye dikkat edin!

Bunu bir film senaryosu gibi de düşünebilirsiniz. Romantik komediler de böyle değil midir. Kahramanlar ne olacağını bilir, hissedder; ama hikaye ağır ağır devam eder.  Siz de bu filmlerde olduğu gibi, sürpriz evlenme teklifi organizasyonunu O'nun hiç beklemediği bir zamana programlayarak mutlu bir finalle filminizi sonlandırabilirsiniz.

Yardıma ihtiyacınız olursa Sürprizler Diyarı olarak biz buradayız, sizin için şahane senaryolar hazırlayabiliriz. 

Tıkla Ara Whatsapp Email Gönder
img