Sürprizler Diyarı'ndan Merhaba

surpriz-evlilik-teklifi-22
Sürprizler Diyarı'ndan Merhaba

               Merhaba romantikler, sevdiklerine sürprizler yapmaktan bıkmayanlar, mutlu anlarını ölümsüzleştirmeyi hayal edenler! Size de merhaba; hayallerindeki prensesi arayanlar, külkedisinden prensese dönüşenler... Evet size sesleniyoruz; aşk ile yaşayanlar, aşkına kavuşanlar, kavuşmayı hayal edenler... Arada unuttuklarımız olmasın, kimsenin hatırı kalmasın. Çünkü biz, mutluluk dağıtmak için buradayız. Ne mutlu bize.

              Sözcüklerimizden de anlayacağınız üzere bugün biraz fazla heyecanlıyız. Çünkü  gerçekleştirdiğimiz sürprizlerle yaşamınıza dokunmaya devam ederken, bu sayfalarda  yazdıklarımızla da kalplerinize dokunmak istiyoruz bundan böyle. Heyecanımızı mazur görünüz. Birlikte, bu sayfalarda sürpriz evlilik tekliflerini konuşacağız, aşkı konuşacağız. Belki de evliliğinin ellinci altın yılını kutlayan her daim delikanlılarla bu güne kadar görülmemiş, duyulmamış sürpriz kutlamaları bu satırlarda birlikte planlayacağız. Biz heyecanlanmayalım da kim heyecanlansın değil mi ama...

              Bizler, mutlu anların ölümsüzleşmesi için sürprizler yapmak gerektiğine inanıyoruz. Sürprizler sadece masallarda olmaz diyerek, masallar diyarının prenslerinden ve prenseslerinden ilham alıyor ve  Sürprizler Diyarı'nda mutluluk dağıtmaya ilk günkü heyecanımızla on yılı aşkındır devam ediyoruz. İşimiz sürpriz, gücümüz sürpriz. Birbirlerine sevgi ile bağlı insanların  gözlerindeki mutluluk pırıltılarını gördükçe, kendi kendimize sürpriz yapmayı unuttuğumuz da oluyor. Ama inanın bu durumdan hiç yakınmıyoruz; çünkü biz sürprizler planlamaya bayılıyoruz. Bize yazdığınız teşekkür mektupları var ya, işte onlar bizim bütün yorgunluğumuzu üzerimizden alıyor. Bu bloga yazacağınız sürpriz yorumları düşündükçe heyecanımız daha da artmasın da ne olsun.

              Biz, yaşamın sevgiyle güzelleşeceğine inanıyoruz. Bütün havai fişekler, pırıltılar, serenatlar,  boğazda evlilik teklifleri, Kız Kulesi'nde aşkın tarihsel izleri arasında yapılan teklifler... Bunların hepsi ile sadece yüreğinizde var olan  aşkı taçlandırıyoruz...  İşte bu yüzden, sevdiğine sürpriz yapmak isteyen her erkek beyaz atlı prense, bu sürprizi aşkla kabul eden her kadın da peri masallarından fırlamış prensese dönüşüyor bizim gözümüzde... Aşkınıza köprü olacak her sürprizde biz de en az sizin kadar heyecanlanıyoruz. Hazırladığımız her sürpriz masalları kıskandırsın diyedir bütün çabamız.

Çok mu uzattık girişi yoksa... Bir hatamız oldu ise ilk yazıdan, sürç-i lisan ettiysek eğer, affola o zaman... İlk yazının heyecanındandır...

Tekrar hoşgeldiniz blogumuza! Kalbinde sevgi taşıyan, aşkla dolu bütün romantiklere tekrar kocaman bir MERHABA! 

Tıkla Ara Whatsapp Email Gönder
img