Evlilik Teklifine Heyecan Katacak 5 Sıradışı ve Romantik Detay

karli-havada-evlilik-teklifi-6
Evlilik Teklifine Heyecan Katacak 5 Sıradışı ve Romantik Detay
  • 14 Aralık 2017

Evlilik Teklifine Heyecan Katacak 5 Sıra Dışı ve Romantik Detay

Evlilik teklifi için hazırladığınız sürpriz organizasyona sıra dışı detaylar ekleyerek bu anı daha da unutulmaz mı kılmak istiyorsunuz? Sizin gibi nesli tükenmekte olan romantiklere elbette yardımcı olmak isteriz. Aşağıdaki 5 romantik detaydan birini seçerek sürpriz evlilik teklifi senaryonuzu eşsiz kılmanız mümkün. Unutmayın, romantizm sınır tanımaz!

1- Anılarda gezinti

“Şurası göz göze geldiğimiz yer, şurası el ele olduğumuz yer...” nostaljik şarkısında olduğu gibi, elinden tutarak O'nu ortak anılarınızda sahici bir yolculuğa çıkarabilir, hatta bu yolculukta size bir kemancının eşlik etmesini de sağlayabilirsiniz. Ama dikkat; bu öneri hafızasına güvenenler içindir! Kırılacak bir pot, evlilik teklifi sürprizini gölgeleyebilir!

2- Teklifinizi sahildeki kumlara yazın!

Kumsalda evlilik teklifi organizasyonu hazırlayın. Kumlara O'nunla evlenmek istediğinizi kocaman harflerle önceden yazın, ya da yazdırın. Ama yine dikkat; denizin dalgalı olduğu bir gün olmasın!

3- En sevdiği şairin en sevdiği şiir kitabına yüzüğü saklayın!

O bir kitap kurduysa, siz de ince ruhlu bir romantiksiniz! En sevdiği şairin kitabındaki en güzel şiirin sayfasına yüzüğü saklayın. Sonra o kitabı bir güzel paket yaptırın. Bir akşam yemeği düzenleyerek O'na kitabı hediye edin. Ama yine dikkat! Yüzüğü koyduğunuz sayfada başka bir işaret daha olsun! Eğer yüzüğü görünce heyecanla sayfayı kapatırsa, özenle seçtiğiniz şiir kaybolur!

4- Evlilik teklifinizi puzzle'a yazdırın!

Sevgiliniz yapbozlara meraklıysa, özel bir puzzle yaptırın. Büyük gün geldiğinde puzzle'ı birlikte çözmeye başlayın. Puzzle bitince içinden “Benimle evlenir misin?” yazısı çıksın. Sonra da güller, konfetiler, romantik bir müzik ve yüzük...

5- Evlilik Teklifini Dövme Yaptırın !

İşte sıra dışı bir detay daha! Bileğinizin iç kısmına  “Benimle evlenir misin?” yazısını geçici dövme yaptırın. O'nu şık bir  bir yemeğe götürün. Hiçbir şeyden şüphelenmezken, örneğin kolunuza su dökülsün. O'ndan gömleğinizin kollarını kıvırmasını isteyin. Tam o sırada dövmeyi görsün ve şaşırsın... Ama yine dikkat; bu öneri sıcakta sizi terletebilir!

Bonus;

Romantik evlilik teklifi paketlerimizden birini seçerseniz, işiniz daha da kolaylaşır... Şimdiden mutluluklar dileriz. 

Tıkla Ara Whatsapp Email Gönder
img